З весни вінницький аеропорт збільшить кількість рейсів до Ізраїлю

Уже з весни 2017 року з Вінницького аеропорту можна буде частіше літати до Ізраїлю. Так, компанія МАУ планує збільшити кількість регулярних рейсів до двох або й трьох разів на тиждень.

  • Зараз авіасполучення до Тель-Авіва з Вінниці є раз на тиждень. У період літньої навігації, яка починається наприкінці березня, компанія «Міжнародні авіалінії України» має збільшити частоту регулярних рейсів. Цей напрямок користується популярністю, тож на ньому й вирішили зробити акцент, – повідомив журналісту VежА директор Вінницького аеропорту Ярослав Мазурець.

Дозвіл на збільшення частоти рейсу компанії МАУ надала Державна авіаційна служба України. Нині літак Boeing – 737 курсує з Вінниці до Їзраїлю раз на тиждень. Ціна на авіаквиток в одну сторону на сайті МАУ – 4 тисячі 121 гривня. Вартість перельоту в обидва боки – 6,5 тисячі гривень. Купувати квитки можна онлайн, в авіакасі міста (Собобна, 101, тел: 067 209 34 91) або через будь-яку туристичну фірму.

Також Ярослав Мазурець додав, що з 12 січня з Вінниці тимчасово призупиняють регулярне авіасполучення до Варшави. Відновити його планують також навесні – орієнтовно в квітні. Курсуватиме літак за цим сполученням двічі на тиждень.

Нагадаємо, за рік крізь повітряні ворота Вінниці пройшло майже 400 літаків.

Позначки: , , , , , , ,

Автор: Віталія Мазур

Журналіст

Поділитись публікацією