× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

“З “розбійником” – це було дуже круто”: як вінничани оцінюють перші 100 днів президента Зеленського. ВІДЕО

Кілька днів тому, 27 серпня, минуло рівно 100 днів, відколи на посту глави держави перебуває Володимир Зеленський. Тож сьогодні ми вирішили запитати у вінничан, як вони оцінюють перші 100 днів діяльності нового Президента України. А також поцікавилися, які настанови вони би дали главі держави на решту терміну.

Загалом ми опитали 11 людей у центрі Вінниці й отримали дуже різні думки з цього приводу. Хтось вважає, що в Україні “все, як по маслу”, а хтось радить Володимиру Зеленському “як можна швидше отямитися і відмовитися від того діла, в якому він нічого не розуміє”.

 

Олександр: “Подобається youtube-канал президента”

 

 

Олександр відзначив, що йому подобається “медійна відкритість” Володимира Зеленського, натомість критикує його через “відсутність кроків до припинення війни”.

 – Подобається те, що Президент… завів youtube-канал і показує те, що він робить. І це дійсно класно, тому що більшість людей в нас в країні не знають, чим Президент взагалі займається, а тут хоч люди наглядно можуть подивитися, – поділився Олександр. – І чисто по змінах… люди хочуть припинення війни і вони чекають від Президента якихось кроків. Президент цих кроків поки що ніяких не дає, і це сильно знижує його авторитет серед народу. На решту терміну я б порадив йому все ж таки зробити якісь певні кроки в плані припинення війни. Це дуже важливо. Ну і звісно зробив би якісь певні законопроекти і рухи… для того, щоб відкрити дорогу для малого і середнього бізнесу.

Юлія: відзначає “соціальну активність”

 

Юлія також відзначила “соціальну активність” чинного Президента і сказала, що їй “подобається те, як він спілкується з громадянами України”. На думку вінничанки, “його соціальна активність позитивно впливає на теперішню ситуацію в країні”.

А щодо настанов, то Юлія сказала, що “не може давати порад”.

 – Щоб бути спеціалістом в тій справі, потрібно бути політиком, – пояснила жінка. – Український народ мало політично освічений для того, щоб давати ті чи інші поради.

Віктор: “Раджу йому швидше отямитися і піти”

 

Натомість Віктор має зовсім протилежну думку і вважає, що за перші 100 днів діяльності Президент “фактично нічого не зробив з того, що обіцяв”.

  • На решту терміну я йому порадив би як можна швидше отямитися і відмовитися від того діла, в якому він нічого не розуміє, за яке він взявся. Ось це моя порада для нього. Інакше це для нього закінчиться дуже-дуже погано, – поділився чоловік.

Олександр: “дизлайк”

 

Олександр також ставить Володимиру Зеленському “дизлайк”, і “ніяк” не оцінює його перші 100 днів діяльності. Каже, що йому “не подобається”.

 – А щодо настанов, то Олександр зазначив, що “там ціла петиція” і “це надовго затягнеться”, але головна претензія – “Він не робить те, що обіцяє… Що пообіцяв – не зробив”.

Володимир: “важко сказати”

 

Володимир зазначив, що йому “поки що важко сказати” щодо перших 100 днів діяльності Президента, адже “він ще нічого не встиг зробити”.

  • Побачимо перші кроки, тоді будуть настанови. Ще поки що рано, – вважає чоловік.

Анастасія: “все йде, як по маслу”

 

А на думку Анастасії, наприклад, “все йде, як по маслу”. Особливо дівчина відзначила ситуацію, коли Володимир Зеленський вигнав з наради секретаря міськради Борисполя, зі словами: “Вийди звідси, розбійник ти. Погано чуєш?”. Дівчина зазначила, що “за “розбійника” то було дуже круто”. А щодо настанов, то вона не радила би “абсолютно нічого”.

  • [Президент] діє дуже гарно, компетентно. Я думаю, з такими успіхами буде все добре в Україні, – поділилася Анастасія.

Світлана: “не такий, як всі”

 

Щодо перших 100 днів діяльності Президента, то вінничанка Світлана відзначила “креативність” Володимира Зеленського і те, що він “не звичайний, як всі наші Президенти”. Жінка каже, що це “цікавий хід, що він так почав”, але з її слів, “може це й на краще”. Втім, на думку Світлани, “потрібно трохи і діяти”.

 – Загалом то ж в державі нічого ще не робилось, крім того, як він звільняє чиновників…. Це добре, що він звільняє, але ще потрібно поставити хороших толкових людей, які будуть працювати. Щоб він їх підібрав дійсно, і вони працювали. І щоб він контролював їхній процес працювання, – поділилася жінка.

 

Олена: “нічого не змінилося”

 

Схожу думку має й Олена, бо за перші 100 днів діяльності Президента “нічого не змінилося”.

  • Хай вже починає щось робити, за нього стільки людей проголосувало. Я, наприклад, голосувала за Президента минулого, і до нього також було багато питань, але він хоч щось зробив, хоч щось починав змінювати, а цей Президент нічого не поміняв. 100 днів звичайно це короткий термін, але… хоч щось. Мені здається, знаєте, він робить якесь шоу: виступає, що того, того звільнити, але по суті нічого не міняється.

 

Леонід: “зробив майже максимум”

 

Натомість Леонід цей період оцінює “позитивно, бо те, що зроблено за цих 100 днів при тих умовах, які були у Президента, це… мабуть, майже максимум”.

  • Дуже хочеться, щоб ми не розчарувалися в ньому, бо я пам’ятаю 2004 рік, і навіть от зовсім недавні події… Головне – щоб він залишався таким, яким він є зараз, тому що в ньому є те, чого не вистачає багатьом із нас… – відчуття справедливості (так мені здається принаймні). Може мені не завжди подобається, як він це проявляє, але все-таки вона є. І я ще хотів би побажати йому, щоб він зумів до кінця свого п’ятиріччя (він же сказав, що йде на один термін) зробити усе те, що він хоче, не дивлячись на жодні перешкоди, – поділився Леонід.

Ольга: “все піде швидшим темпом”

 

А на думку Ольги, Володимир Зеленський “сам нічого особливо не міг зробити, без Верховної Ради”, але зараз, сподівається, “піде більш швидкими темпами”. Зазначимо, що саме сьогодні, 29 серпня, Верховна Рада України дев’ятого скликання зібралася на своє перше засідання.

  • Не давала б я йому ніяких порад, – відповіла Ольга а запитання про “настанови”. – Я сподіваюся, він сам знає, що робити, і зі всім впорається самотужки. Оскільки він очолював протягом такого терміну довгого велику компанію “Квартал 95” (був генеральним директором, у його підпорядкуванні було дуже багато людей), то я думаю, як менеджер він впорається і з країною.

Володимир: “не можу оцінити”

 

А єдиним хто не зміг оцінити діяльність Президента за перших 100 днів був Володимир. Втім щодо настанов хлопець був дуже конкретним.

  • Виконати те, що обіцяла “Слуга народу” і сам він у своїй програмі. Це все, що я хочу. Мені більше не потрібно, – зазначив Володимир.

Зауважимо також, що під час першого і другого турів виборів Президента України (31 березня і 21 квітня відповідно), ми цікавилися у вінничан, за кого і з яким настроєм вони голосували. Ці відеоопитування можна переглянути за ЦИМ і за ЦИМ посиланнями.

Відео Миколи Геркалюка, фото Марини Сербінович

Автор: Катерина Дядюк

Поділитись публікацією
Вгору