× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

У Вінниці до кінця року вийдуть на маршрути ще три тролейбуси місцевого виробництва

У Вінниці до кінця цього року з’являться ще три низькополих тролейбуса вінницького виробництва. Нині оголошено тендер  на закупівлю основної складової – кузовів із низьким рівнем полу (машинокомплект).

Як розповів Vежі Михайло Луценко, начальник підприємства-замовника (комунальне підприємство “Вінницька транспортна компанія”), йдеться саме про тролейбуси вінницького виробництва, перший з яких було презентовано на початку квітня цього року.

Як зазначено у тендерному оголошенні на сайті публічних закупівель Prozorro, очікувана вартість закупівлі – 9 мільйонів 600 тисяч гривень. Пропозиції прийматимуть до 12 липня, аукціон розпочнеться 19 серпня.

Основні складові машинокомплекту: Машинокомплект кузова тролейбуса, передня (вісь) підвіска, задня (вісь) підвіска та тяговий двигун.

Згідно з документацією, до машинокомплекту є вимоги: він має бути не раніше 2019 року випуску. Кузов має бути вагонного типу, цільнометалевий, зварний. Кабіна водія відділена від салону суцільною перегородкою. Вхідні двері пасажирські: одна одностулкові (в передній частині) та дві двостулкові (в базі та в задній частині) на правій боковині кузова. Двері водія з виходом на праву сторону. 100% низько підлоговий.

Всі елементи каркасу кузова мають мати антикорозійний захист. Елементи кузова, які постійно перебувають під впливом зовнішнього середовища, мають бути виготовлені із нержавіючих матеріалів та пофарбовані.

Боковини – низьколегована сталь, дах – сталь високої пластичності. Внутрішня обшивка – термошумоізоляційний матеріал. Підлога має складатися з елементів, що мають вібропоглинаючі властивості.

Загальна довжина кузова має становити не менше 11,5 та не більше 12,5 метра. Ширина – не більше 2,5 метра. Тролейбус буде розрахований на 30 сидячих місць, а загальна місткість – не менше 80 осіб.

За словами Михайла Петровича, після закупівлі до кузовів буде придбано відповідне “начиння” та здійснено тестування. Планується, що три новенькі тролейбуси курсуватимуть містом вже цього року.

  

Нагадаємо також, що нині обирається ім’я для тролейбуса вінницького виробництва.

Читайте також: У стилі VinWay: у Вінниці показали, як виглядає перший тролейбус власного виробництва. ФОТО

Читайте також: У Вінниці оголосили конкурс на кращу назву для нового тролейбусу

Автор: Юлія Плахтій

Журналіст

Поділитись публікацією
Вгору