× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

З «Новорічної пошти» вінничани надіслали понад п`ять тисяч листів і листівок. ФОТО

На площі Ліверпуль офіційно закрили Новорічну пошту та запечатали чарівну марку до наступних свят.

Близько 17-ої години новорічний Листоноша в кашкеті з гербом Вінниці замість кокарди закликав перехожих встигнути відправити листи до Святого Миколая чи Санта Клауса. Новорічна пошта на Ліверпулі, яка розпочала свою роботу ще 11 грудня приймала сьогодні останніх відвідувачів. Протягом місяця вінничани надсилали листи і листівки, співали в караоке та дивились фільми.

Читайте також: Свята розпочалися: у Вінниці офіційно відкрили Новорічну пошту. ФОТОРЕПОРТАЖ

Поки Листоноша та його помічники закликали перехожих підходити на на площу Ліверпуль, всі охочі підписували листівки та писали листи, щоб встигнути їх відправити перед закриттям пошти. Коли на площі нарешті зібралось кілька десятків людей, Листоноша оголосив, що протягом місяця вінничани надіслали більше трьох тисяч листів та близько двох тисяч листівок.

За його словами, ті, хто не встиг відправити листи раніше ще мають час до 18:00. Після цього було запечатано “Чарівну новорічну марку”. Її відкриють вже в грудні 2019 року й урочисто погасять.

Після офіційного оголошення про закриття Вінницької Новорічної пошти, на площі Ліверпуль влаштували маленький концерт від дитячого ансамблю з міського палацу мистецтв “Зоря”.  

Нагадаємо, що закриття головної ялинки міста відбудеться 13 січня.

Фото Ольги Мірошниченко

Автор: Микола Геркалюк

Поділитись публікацією
Вгору