× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

З Київського мосту вкрали фігуру кота: мерія обіцяє винагороду за інформацію про вандалів. ФОТО

В ніч з першого на друге квітня з Київського мосту невідомі вкрали фігуру кота. Вінницька міська рада оголосила винагороду за допомогу у виявленні та затриманні крадіїв.

На сайті Вінницької міської ради повідомляють, що камери Ситуаційного центру зафіксували ймовірних зловмисників, і ці відеоматеріали наразі передані правоохоронним органам, які здійснюють слідчі дії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Вінниці на Київському мосту з’явилися бронзові коти та голуби. ФОТО

– На превеликий жаль, в ніч з 1 та 2 квітня трапився другий випадок вандалізму, і це дуже тривожний сигнал. Адже в своїй переважній більшості вінничани цінують та бережуть елементи благоустрою, які їх оточують на вулицях міста. Тому наша Вінниця швидко змінюється й розквітає. І дуже прикро, що наша громада все ще не може позбутись таких вкрай неприємних випадків, які знецінюють цю роботу і всі наші спільні досягнення. Я переконаний, що вінничани засуджують вандалів. Бо усі ми прагнемо жити у чистому, комфортному, розвиненому європейському місті, – розповів директор департаменту капітального будівництва міської ради Ігор Кравець.

Вінницька міська рада просить свідків викрадення фігури допомогти у виявленні та затриманні вандалів. За таку інформацію оголошено винагороду в розмірі 5 000 грн.

– Ці скульптури без пригод простояли лише три місяці. Нещодавно комусь заманулося пошкодити гусака. А тепер на місці грайливого котика – порожньо. Хоча призначення цих милих звірят дарувати гарний настрій людям, – зазначено у дописі міського голови Сергія Моргунова у Facebook. – Над цим проектом з любов’ю до міста та вінничан працювали чимало людей. Я знаю, що багато хто зараз ставить собі питання: чи потрібно тоді створювати у місті красу, якщо це не цінується? Я скажу – потрібно, і ми будемо це робити. Але хто має виховувати окремих «представників» громади, як не сама громада, згадуючи теорію розбитих вікон?

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Вінниці на Київському мосту можуть з’явитися нові бронзові фігурки. ВІДЕО

– Найголовніше – нарешті навчитися берегти те, що робиться для всіх, вболівати за рідне місто і не бути байдужим до того, що відбувається у ньому! Мені б дуже хотілося, щоб ми займалися не вандалами та перевихованням свідомості таких громадян, а новими арт-проектами і загалом розвитком міста, – додає міський голова.

Нагадаємо, що бронзові фігурки тварин і птахів на перилах огородження Київського мосту встановили 18 грудня 2018 року. Два тижні тому відбувся перший акт вандалізму, коли невідомі пошкодили бронзового гусака, якому зігнули лапу. Скульптуру відновили і вже повернули на місце.

Автор: Дар'я Гоц

Поділитись публікацією
Вгору