З 14 червня Київський міст перекриють повністю – включно для громадського транспорту

Рух на мосту, що по вул. Чорновола у Вінниці повністю припинять на два тижні, зокрема і для громадського транспорту та екстрених служб.

Такі заходи необхідні у зв’язку з проведенням чергового етапу реконструкції, що вимагає повної відсутності транспорту на споруді. Відповідно, увесь транспортний потік буде перенаправлено через Центральний міст. Рух перекриють вже відзавтра, з 14 червня і до 2 липня включно. 

Про це сьогодні, 13 червня повідомили представники Вінницької транспортної компанії, Національної поліції та підрядних організацій, що здійснюють реконструкцію мосту на спільній прес-конференції у міській раді.

У міській раді повідомили, що рішення про повне перекриття руху мостом ухвалили у звязку зі зверненням підрядної організації, аби пришвидшити проведення робіт з реконструкції. Після довгих дискусій та зважаючи на початок сезону відпусток, вирішено зупинити рух транспорту саме цими днями.

Окрім того, представник компанії-підрядника зазначив, що роботи з реконструкції дещо відстають від графіку, як сильно – уточнити не зміг. Водночас заявив, що до кінця року міст для руху транспорту буде відкрито.

Як повідомив директор Вінницької транспортної компанії п. Луценко, аби врегулювати загальний трафік громадського транспорту в місті, по решті маршрутів організують рух додаткових трамваїв і тролейбусів. Зокрема два трамваї по першому маршруту і два – по шостому маршруту.

Окрім того, як додав представник Національної поліції, у звязку зі зміною маршрутів руху будуть працювати регулювальники на початку проспекту Коцюбинського, на розі вулиць Магістратської та Театральної: вони забезпечуватимуть пріорітет в русі для громадського транспорту.

Також будуть збільшені наряди поліції на вулиці Соборній, які стежитимуть за правильним паркуванням автомобілів, додатково правоохоронці облаштують кілька дублюючих знаків, що забороняють парковку.

Окрім того чиновники звертають увагу, що в період активної реконструкції потрібно утриматися від руху під мостом власникам плавзасобів.

 

Автор: Андрій Качор

Головний редактор Vежі

Поділитись публікацією
Вгору