З 10 жовтня у Вінниці «приберуть» одну із зупинок громадського транспорту

Наступного тижня у Вінниці відбудуться деякі зміни – зокрема «зникне» зупинка біля Староміського мосту. Таке рішення було прийняте у результаті моніторингу прилеглої території науковцями.

Як повідомляє Вінницька міська рада, починаючи із вівторка, 10 жовтня, муніципальні автобуси не зупинятимуться для висадки та посадки пасажирів біля Староміського мосту перед вулицею Князів Коріатовичів в напрямку вулиці Соборної.

Пасажири зможуть користуватись зупинкою, яка знаходиться в безпосередні близькості до мосту, по вулиці Миколи Оводова біля будівлі міської ради.

Збільшення транспортного потоку через Староміський міст спонукало до пошуку заходів, які можуть допомогти підвищити пропускну здатність перехрестя вулиць Оводова та Князів Коріатовичів.

Тривалий моніторинг вказав на необхідність перевірити доцільність автобусної зупинки одразу за мостом в напрямку вул.Соборної. Тому науковці Вінницького національного технічного університету на замовлення мерії провели дослідження щодо пасажиропотоку та з’ясували, що цією зупинкою користуються мала кількість мешканців в годину-пік, а впродовж дня трапляється, що зупинкою не користується жодна людина.

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору