× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Юний вінничанин виборов “бронзу” на світових змаганнях з танцювального спорту в Німеччині. ФОТО

Юний танцюрист з Вінниці Іван Мариніч разом зі своєю одеською партнеркою Веронікою Рябчук стали бронзовими призерами на Світових змаганнях з танцювального спорту German Open Championships 2019, що відбувався з 13 по 18 серпня у Штутгарті, Німеччина.

Як йдеться на фейсбук-сторінці змагань, на відритому чемпіонаті юна танцювальна пара посіла третє місце в латиноамериканській програмі у групі ювінале два (діти від 10 до 11 років). Також, як розповіла Veжі мама Івана, Світлана Мариніч, діти увійшли у фінал змагань та стали п’ятими з європейської програми у свої категорії.

У цих змаганнях брали участь представники понад тридцяти країн світу, а в категорії, де змагалися Іван та Вероніка, за словами пані Світлани, налічувалось 78 пар чемпіонів своїх країн. Жінка каже, що “про ці змагання мріють всі танцюристи”.

— Боротьба була запеклою, “вирвати” призове місце було дуже важко, — розповідає мама танцюриста. — Але нам вдалося добре представити Вінницю та Україну, показати, які ми сильні. За такий короткий термін, який вони стоять в парі, це дуже хороший результат. Як нам казали, на цьому змаганні на п’єдесталі Україна ще не стояла ніколи.

Десятирічний Іван та восьмирічна Вероніка працюють в парі всього десять місяців, тренуються діти у Києві та Житомирі, але виступають за Вінницю.

— Діти дуже працьовиті, не по роках. Тренуються вони тільки по вихідних, а Ваня ще й займається професійною акробатикою у вінницькому “Авангарді”.

Наразі пара готується до участі на престижному фестивалі з бальних танців “Blackpool” в Англії. Світлана Мариніч каже, що попри запрошення, минулого разу ці змагання вони “не потягнули фінансово”, адже усі витрати щодо змагань несуть батьки.

Окрім цих перемог, вінничанин Іван Мариніч та одеситка Вероніка Рябчук є абсолютними чемпіонами Кубку України, абсолютними чемпіонами міжнародних змагань KYIV OPEN CHAMPIONSHIP 2019 та абсолютними чемпіони України з танцювального спорту у своїй категорії.

Автор: Олеся Яненко

Поділитись публікацією
Вгору