× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Юний Ван Гог з Вінниці: у місті відкрилась гіпер-кольорова виставка 11-річного митця

У Вінницькому краєзнавчому музеї відкрили виставку картин, автором яких є 11-річний вінничанин Максим Миронов.

Юний художник змальовував пейзажі та натюрморти на основі побаченого під час подорожей за останні три роки – зокрема України та Франції. Звідси і назва виставки – «Творча пригода».

Загалом виставка налічує 20 картин і є першою для хлопчика, котрий є вихованцем школи-ліцею №7.

Максим під час своїх подорожей відвідував мистецькі пленери та малював пейзажі та натюрморти. А ось у Вінниці тепер можна побачити результат цих мандрівок – надзвичайно насичені кольором малюнки.

Художня спільнота краєзнавчого музею влаштувала першу виставку Максимка 17 січня. Заступниця директора закладу, Світлана Шароварська, зазначила, що експозиція від юного митця відкриває виставковий сезон у краєзнавчому музеї.

Також привітав хлопця із дебютом директор школи-ліцею №7 Олександр Сухомовський. Він загітував Максимка не ховати свої картини, а демонструвати якомога ширшому загалу.  Також на відкритті виставки була вчителька Світлана Телець, яка зауважила, що «у його роботах є навіть трохи від Ван Гога. І я певна, що якщо його картини виставити на якийсь аукціон та написати, що це роботи дорослого митця, то їх викуплять за величезні гроші».

Виставку було організовано в рамках багаторічного виставкового проекту Вінницького обласного краєзнавчого музею «Молоді митці Вінниччини», який вже відкрив широкому загалу талановитих юних митців з усієї Вінниччини.

Виставку юного таланту можна відвідати до 11 лютого. Адреса музею: вулиця Соборна, 19. Контакти музею: 0432 67-49-46 та 0432 35-12-86.

Вартість вхідного квитка: 20 гривень – для дорослих, 10 гривень – для школярів та студентів. Графік роботи музею: щоденно з 10:00 до 17:00.

Автор: Юлія Плахтій

Журналіст

Поділитись публікацією
Вгору