YouthInsight Festival: у Вінниці відбудуться безкоштовні покази аматорського кіно

YouthInsight Festival вже вдруге відбуватиметься у нашому місті. Минулого року глядачі та самі учасники «зацінили» атмосферу неформального спілкування та можливість поділитися творчістю. Цьогоріч фестиваль не змінює формат і ще чекає роботи від талановитих та ініціативних вінничан.

Окрім концепції, фестиваль також і не змінює локацію — відбудеться він 11 червня в кінотеатрі «Родина», а вхід для всіх безкоштовний.

Як розповіла одна із організаторок фестивалю Олеся Яненко, його ціллю є показ аматорського відео іноземними EVS волонтерами та вінничанами, в яких вони висвітлюють теми, котрі їх цікавлять у нашому місті та загалом.

  • Таким чином можна буди глянути на те, як гості міста дивляться на наше місто та країну загалом. Це такий міжкультурний обмін, живе спілкування. Відео іноземних волонтерів будуть на різну тематику – вегетаріанство у Вінниці, бокс, полденсінг, меншини України, відео про українську ідентичність (люди відповідають на питання що їм (не) подобається в Україні) і т. д. Деякі відео ще в процесі. Також будуть показуватись відео інших учасників, які подадуть свої відео. Тема для них довільна теж, – говорить Олеся.

Фото з минулорічного фестивалю

Організаторка розповідає, що на даному етапі програма ще буде оновлюватися і доповнюватися, але наразі точно відомо, що під час фестивалю виступить вінницький гурт «Зореліт», а своєю поезію поділиться поетеса Марина Зубрицька. Загалом організатори закликають вінницьку молодь долучатися до фестивалю не лише в якості глядачів, але й учасників. Для тих, хто хоче подати своє відео заявки можна залишати тут. Дедлайн до 4 червня.

Фото з минулорічного фестивалю, де іноземні волонтери знайомились із творчими особистостями міста

Фестиваль триватиме цілий вечір, старт орієнтовно о 17.00 — 18.00.

Подія організована ГО Наше Поділля & Центр розвитку Пангея Ультіма разом з європейськими волонтерами за підтримки кінотеатру «Родина».

Фото надані Олесею Яненко

Автор: Марина Однорог

Поділитись публікацією
Вгору