× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

«Єврейське щастя Вінниці»: у місті влаштують квест у рамках фестивалю «Острів Європа»

Наступного тижня у рамках триденного фестивалю літератури та мистецтва «Острів Європа» – у Вінниці відбудеться мистецький квест «Єврейське щастя Вінниці», під час якого учасники ознайомляться із митцями та видатними особистостями вінницької Єрусалимки.

Організатори дійства – JTeens Club, Центр Історії Вінниці та фестиваль «Острів Європа» – повідомляють, що подібний квест вже влаштовувався минулого року на День міста й мав успіх. Цьогоріч захід влаштують 14 червня, об 11:00 на Європейській площі.

– Цього року, коли дізнались про фестиваль «Острів Європа» – згадали, що й у нашому місті проживало багато митців, про яких мало хто знає, а якщо і чули – то навіть не здогадувались, що вони пов’язані з Вінницею, – ділиться один із організаторів квесту, Іван Мазур. – Ось так виникла ідея зробити квест про єврейських митців, які проживали у Вінниці, родом з Вінниці або ж мають стосунок до нашого міста.

Читайте також: Фестиваль “Острів Європа”: ПОВНА ПРОГРАМА

Організатори кажуть, що кожен учасник на старті отримає мапу квесту із вказаними локаціями (у межах центру міста), де потрібно виконувати певні завдання. У процесі виконання учасники дізнаватимуться різноманітні факти про історію та творчість видатних особистостей, пов’язаних із Вінницею: художників, письменників та поетів.

Для того, щоб стати учасником квесту – потрібно сформувати власну команду (2-5 чоловік) або ж долучитись як окремий учасник (команди будуть сформовані в день квесту). Також потрібно зареєструватись. Участь у квесті – безкоштовна. Додаткову інформацію можна отримати за номером 093-285-88-85.

Автор: Марина Седракян

Поділитись публікацією
Вгору