Єврейська громада влаштує фото-квест Вінницею до Дня міста

Із нагоди Дня міста, 9 вересня, у Вінниці відбудеться тематичний фото-квест по історичним локаціям міста.

Квест розрахований на учасників віком від 12-ти до 17-ти років та має не тільки розважальну, а й пізнавальну мету.

  • На старті команди отримуватимуть мапу квесту, в якій буде розписаний маршрут. Завдання – відшукати за загадкою або закодованою мапою певне історичне місце та зробити на ньому фото, відео чи онлайнстрім (в залежності від завдання) та опублікувати в мережі facebook, – розповів Іван Мазур, лідер підліткового клубу JTeens Club при Вінницькій єврейській месіанській громаді.

Оцінюватимуть фото чи відео за кількістю «лайків» під тією чи іншою публікацією. Також оцінюватиметься креативність у виконанні завдань.

Що стосується подарунків переможцям, то цю інформацію наразі організатори тримають в секреті. Відомо тільки, що нагородження відбудеться 17 вересня під час зустрічі клубу.

Захід розпочнеться 9 вересня о 12:00. На виконання завдань в рамках квесту учасники матимуть півтори години.

Повна програма святкування Дня Вінниці-2017

Зареєструватись для участі можна за телефоном 063-337-57-69 або ж безпосередньо під час святкування Дня міста у арт-зоні клубу (вулиця Соборна, перед будівлею БТІ), де також можна буде взяти участь в локальних конкурсах, іграх та міні-квестах.

Наразі зареєстровано п’ять команд, від трьох до п’яти чоловік у кожній, втім організатори планують зібрати ще стільки ж учасників.

Детальну інформацію можна отримати на сторінці заходу, де також можна зареєструватися.

Автор: Юлія Плахтій

Журналіст

Поділитись публікацією
Вгору