«Yes, I do»: вінницькі копи почали опановувати англійську мову

Відтепер вінницькі патрульні вивчатимуть англійську мову із її носіями. Перше заняття відбулось цієї середи, 17 травня, в Управлінні патрульної поліції у місті Вінниці.

Волонтерами, які погодились навчати вінницьких правоохоронців, є Кен та Андре – вони співпрацюють із організацією «Джерело надії». Щотижня активісти навчатимуть патрульних спілкуватись англійською на довільні теми.

Навчати англійської патрульних вирішили задля того, щоб у разі звернення до поліціянтів іноземців, останні могли отримати інформацію, яка їх цікавить, чи допомогу у будь-яких ситуаціях.

  • Перше заняття пройшло дуже цікаво і захоплююче, -розповідає речниця патрульної поліції Вінниці Тетяна Фіщук. – Ми спілкувалися з носіями мови без перекладача. У кожного з нас свій рівень англійської: хтось вільно спілкується, хтось посередньо, а хтось взагалі знає лише ази. Але нам було дуже комфортно у цій атмосфері і ми майже повністю розуміли одне одного, спілкуючись.

Наразі бажання вивчати мову виявило небагато правоохоронців, втім Тетяна Фіщук каже, що наступного разу очікується більше.

  • Для дієвого навчання групи учнів мають бути невеликими. Наступного разу до нас долучаться інші колеги. Волонтери обіцяли проводити такі заняття раз на тиждень і ми з нетерпінням чекаємо наступного заняття.

Автор: Юлія Плахтій

Журналіст

Поділитись публікацією
Вгору