× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

“Єдина можливість приборкать жінок – це їх регулярно любити”: у Вінниці відбулася “тотальна іронізація”. ФОТОРЕПОРТАЖ

Третій щорічний Smile Fest у Вінниці завершився вечірньою програмою “Тотальна іронізація”, що відбулася 5 жовтня в клубі “Sky Room”.

У досить тісному й темному приміщенні зібралося до сотні слухачів та глядачів, які прагнули на власні очі та вуха побачити й почути письменників, музикантів та поетів, які цього дня зібралися у Вінниці.

Окрім хедлайнерів вечору – Братів Капранових – перед вінничанами мали виступити гості Сергій Пантюк та Дмитро Мамчур, а також місцеві митці Сергій Татчин та Віктор Байрак.

Перед публікою, яка попивала хіба що пиво та коктейлі (адже з кухнею того вечора в закладі не склалося), поети виступали почергово, змінюючи один одного і знову заходячи на “наступне коло”. Такі зміни постійно змінювали настрій публіки, адже хоч всі поети читали переважно власні гумористичні твори, все ж кожен дотримувався лише собі притаманного стилю.

Тож Віктор Байрак описував власні позитивні марення під час рибалки, в яких завершилися війни, зникли кордони, а “москалів лишилося трохи, але вони – якісь низькі та розкосі”. Ліричний Сергій Татчин теж не оминув національну тематику, описуючи “подільських гоїв”, які “як лелеки – ні до чого не пристосовані”, а Брати Капранови закликали любити українок “то й двічі щодня”, а також “гагаузок і кримських татарок”.

Окрім того, Капранови, акомпануючи собі на досить дивних музичних інструментах, зазначили, що згідно з “висновками вчених”, у середньому статевий акт триває 23,7 хвилини. Тож у продовження теми зачитали вірш “про літаки” під назвою “Я – Міг-29”

Ти це знаєш сама –
В світі правди нема,
Але іншого світу дé взять?
Ти залишилась з ним –
Хоч він МіГ-27,
Коли я міг… Я МіГ-29!

Як, коли і чому
Ти скорилась йому
І душею поринула в морок?
Ти казала усім,
Що він МіГ-27,
А тобі це було, Як-40

Але я не втечу,
Не віддамся плачу,
Не полину з птахами у вирій
Маю думку просту – 
Я знайду собі ту…
Саме ту! Ту-134!!!

Водночас поети періодично скаржилися на недостатню освітленість зали, через що вони “не можуть бачити очей зали”. Як пояснили в коментарі Vежі організатори вечору, так сталося через дивну та безвідповідальну позицію власників закладу: попри бронювання пабу “Beefeater” ще за місяць до події, в односторонньому порядку адміністрація закладу змінила місце проведення на 8-ий поверх “Sky Room’у”. А за 40 хвилин до самої події – перенесли місце проведення поверхом нижче, що зламало плани організаторів.

Попри це такі негаразди не змогли зіпсувати загальний позитивний настрій публіки та поетів. Як все було – дивіться на світлинах Ольги Мірошниченко.

Читайте також: Жовтий Смайл на червоному “Мустангу”: Вінницею пройшов парад Фестивалю Усмішки. ФОТОРЕПОРТАЖ

Автор: Андрій Качор

Головний редактор Vежі

Поділитись публікацією
Вгору