× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

“Є загроза виникнення надзвичайної події”: чиновники повідомляють про загоряння трави біля арсеналу в Калинівці

Рятувальники та силовики працюють на території військової частини А1119, де спостерігається задимлення.

Інформацію кореспондентці Veжі повідомили компетентні джерела серед силовиків. “Станом на зараз є інформація про задимлення в районі арсеналу. Працюють відповідні служби: ДСНС, військова контррозвідка тощо. Інформація перевіряється”, – сказав співрозмовник.

Разом з тим, на офіційному сайті Калинівської РДА кажуть, що задимлення виникло від того, що загорілася трава на території військової частини.

“На території 48 арсеналу виникло загорання сухої трави, наразі є загроза виникнення надзвичайної події. Просимо усіх людей зберігати спокій і слідкувати за подальшою інформацією”, – йдеться у повідомленні. 

Водночас як повідомляє “Суспільне”, з району загоряння евакуюють дітей: “Дітей евакуюють, ситуація контрольована, – про це сказав голова Калинівської ОТГ Анатолій Шамалюк”.

Інформацію про евакуацію підтвердили у Калинівській пожежній частині: оголосили евакуацію садочків, школи, технікуму – закладів з дітьми. Також повідомлено, що горить 2 гектари сухої трави.

Нагадаємо, що у Калинівці біля Вінниці, в районі розташування артилерійських складів, мешканці помітили пожежу. В соцмережах місцеві повідомляють про звуки поодиноких вибухів. 

ДСНС Вінницької області підтвердили факт виклику на пожежу в Калинівку, проте в прес-службі не змогли уточнити, про який об’єкт саме йдеться. Наразі з місця подій надходить уривчаста та неперевірена інформація, зокрема про те, що можуть горіти склади пороху. 

Наразі наші журналісти намагаються отримати інформацію від військових та рятувальників. У ДСНС просять мешканців зберігати спокій до з’ясування обставин.

Ілюстративне фото Ukranews

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору