«Є ліки»: перевірити наявність препаратів у лікарнях Вінниці можна онлайн

Якщо у лікарні вам скажуть, що безкоштовних препаратів чи рукавичок немає – не поспішайте все сприймати на віру або ж одразу проклинати лікарів. Зайдіть на портал «Є ліки»  і перевірте самі. В доступності для вінничан – дані з реєстрів восьми лікарень міста.

Сайт “Є ліки” створений спеціально для того, аби кожен пацієнт міг перевірити наявність лікарських засобів, придбаних за бюджетні кошти, у своїй лікарні. Адже є препарати, які мають надаватися пацієнтам безкоштовно, і це право зафіксоване на порталі  у вигляді списків наявних у медзкладах засобів – від вати до лідокаїну.

За інформацією сайту «Є ліки»,  кожна лікарня отримує персональну сторінку на сайті та персональний кабінет зі зручним інтерфейсом. Підтримка ресурсу – безкоштовна. Довідник лікарських засобів синхронізовано з Державним реєстром лікарських засобів, що унеможливлює виникнення помилок у назвах та характеристиках лікарських засобів.

Сьогодні на порталі можна побачити дані восьми лікарень Вінниці: міські клінічні лікарні №2, №3, міська лікарня «Центр матері та дитини»,  центри первинної медико-санітарної допомоги №1, №2, №4, міська клінічна стоматологічна поліклініка та пологовий будинок №1.

Вибравши необхідну лікарню, можна побачити перелік препаратів, їхню кількість, зокрема по відділенням лікарні.

Наприклад, у «Центрі матері та дитини» є 1041 капсула противірусного «Таміфлю» (станом на 10 травня). Тоді як у лікарні №3 сьогодні є один електронний термометр. А в центрі ПМСД №4 протизапальний «Диклофенак» «закінчився» ще 5 травня.

На ресурсі також можна шукати препарат за його назвою , аби знайти в якій лікарні він все-таки є в наявності. Подекуди навіть історію зменшення або збільшення препаратів прослідкувати можна.

На порталі також вказані адреси лікарень та їх контакти.

Автор: Валерія Жовтун

Поділитись публікацією
Вгору