× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Японські мотиви, 3D тканини та «пристрасть»: у Вінниці відбудеться показ VINFashion Week

Протягом вихідних семеро вінницьких дизайнерів представлять своє бачення того, який одяг буде модним та актуальним у сезоні весна/літо 2019. 

Дводенний показ з назвою «VINFashion Week» відбудеться 23 та 24 березня у ТРЦ «Поділля City». Свої колекції гостям заходу покажуть сім дизайнерів та студій. Серед них PANNA boutique, Наталя Горбонос, DESS, InDresser, Олександра Хедоян, Ірина Олонічева, Людмила Квєтна.

Початок показів у суботу, 23 березня, о 13:30. Відкриватиме «VINFashion Week» колекція Людмили Квєтної з  натуральних високоякісних та незвичних тканин: з 3D ефектом, а також зі спеціальним покриттям з незвичайними властивостями. Показ продовжить PANNA boutique зколекцією італійського бренду МАХА Elusive з назвою «Невловима». Далі на подіум вийде дизайн-студія DESS, які для створення нової колекції надихались сучасною японською естетикою. Завершувати суботній показ о 18:00 буде колекція «Passion» (у перекладі – пристрасть) від Олександри Хедоян. В основі її колекції – елегантні вечірні сукні, переважно у червоних та чорних кольорах. Цей одяг для впевнених у собі жінок, які не бояться сміливих рішень.

Наступного дня, у неділю, 24 березня, о 15:00 дизайнерка Наталя Горбонос покаже колекцію «Spring shopping». Вона підготувала 50 різних образів та розповідає, що «навесні так хочеться свята, радіти теплому сонечку, пахощам квітучих дерев і… весняним обновкам!». Також свої колекції одягу представлять InDresser та Ірина Олонічева.

До речі, показ матиме також благодійну складову. На окремій локації відбудеться виставка картин вінницьких художників та робіт, створених дітьми з дитячого будинку «Гніздечко». На виставці можна буде придбати малюнки та зробити свій внесок в культурний розвиток дітей.

Щоб отримати запрошення на «VINFashion Week» варто подзвонити за номером (097) 729 91 26.

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору