Ялинкові базари відкрито: де і за скільки у Вінниці можна придбати новорічні дерева. ОГЛЯД

У Вінниці в продажу почали з’являтися перші ялинки для зустрічіНового року. Виконавчий комітет Вінницької міської ради затвердив вісім локацій, де можна купити символ Нового року.

VежА вирішила поцікавитися – скільки ж цьогоріч коштує жива ялинка у Вінниці, проте це виявилося не так просто, як здавалося.

Наприклад, на Муніципальному ринку нам не вдалося побачити жодної зеленої красуні, втім як і на Привокзальному. «Та ще рано, для живих ялинок – вони до Нового року пообсипаються» – коментували на згаданих локаціях продавчині та запевняли, що варто зачекати кілька днів.

Де купити “легальну” ялинку: сьогодні у Вінниці запрацювали ялинкові базари. АДРЕСИ

Натомість на перехресті вулиці Келецької та проспекту Космонавтів вже облаштувався «Вінницький ялинковий маркет».

 

Втім з живих ялинок – тут тільки ті, що заввишки до метру – ялиці із Закарпаття.  Вони коштують по 60 і 120 гривень, втім нас запевняють, що вони того варті, адже дуже довго гілочки зберігатимуть свіжий вигляд і не осипатимуться.

«Приходьте ближче до 20 грудня, тоді мають точно бути високі і красиві ялинки» – запевнила нас продавчиня. Втім зауважила, що вартість півтораметрової може скласти понад 500 гривень. Натомість поки тут можна придбати високоякісні штучні ялинки (без запаху та мають гнучкий каркас – гілочки не ламатимуться): за півтораметрову ялинку виробництва Івано-Франківська потрібно буде сплатити 500 гривень, за 180-сантиметрову – 650 гривень.

До речі, варто відзначити те, як креативно облаштовано цю локацію – багато відвідувачів, вочевидь, приходять не так щось придбати, як зробити кілька фото.

 

А ось поруч із м’ясним павільйоном, що біля Центрального ринку, нам все ж вдалося побачити справжні ялинки. Більшість – штучні, та все ж з десяток – живі. Як зауважив продавець, ціни стартують від 50 гривень – йдеться про невеличку гілочку заввишки у 30-40 сантиметрів.

Півметрові ялинки – по 80 гривень. Метрові зелені красуні – по 150 гривень. А ось за найвищі – 1 метр та 80 сантиметрів – просили сьогодні 550 гривень.

Натомість, поруч – штучні й відтак довговічні, за привабливішими цінами. Так, вартість півтораметрової ялинки чи сосни стартує від 350 гривень, втім «верхня межа» ціни – понад 3 тисячі.

На іншій локації – поруч із ТЦ «Вишенька»від 50 до 100 гривень коштують ялинки заввишки до метру, середні (від метру і до 150 сантиметрів) по 300 гривень і до 450 гривень доведеться сплатити за ялинки висотою у понад 160 сантиметрів. Ці ялинки збірні, втім мають доволі непоганий вигляд. Локація відкрита до 19 вечора.

На «Урожаї» ми побачили зовсім мало ялинок – до десятка. Тут сосни по 150, 250 та 300 гривень, а найвища – оцінена у 400 гривень. Тут нам порадили приходити з понеділка – тоді вибору буде більше.

Залишається сподіватись, що продавчині мають рацію – «ялинки просто у дорозі», й невдовзі у Вінниці можна буде придбати зелену красуню за привабливою ціною. До речі, минулого року VежА також перевірила ялинкові базари. Щоправда, це було у другій половині грудня.

Фото Ольги Мірошниченко

Читайте також: Концерт С.К.А.Й. та Food Weekend: Вінниця гулятиме на зимові свята майже місяць. ПОВНА ПРОГРАМА 

У Вінниці символом Різдва стане 2,5-метровий Дідух

Допомогти ближнім – легко: хто і кому збирає у Вінниці благодійну допомогу напередодні свят. ОГЛЯД

   

Автор: Юлія Плахтій

Журналіст

Поділитись публікацією
Вгору