× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Ялинко, згасай: у Вінниці з вогнями та іскрами завершили новорічні святкування. ФОТОРЕПОРТАЖ

Тривалим концертом у морозну погоду у Вінниці завершили новорічні святкування та погасили головну міську ялинку.

Анонсована 13 січня на 19:00 церемонія закриття центральної міської ялинки у Центральному ж парку насправді завершилася далеко після 21:00. До цього часу присутніх під сценою вінничан з перемінним успіхом намагалися розважити музичні гурти, а перед цим саме завершили вручення призів переможцям попереднього співочого конкурсу.

На початок заходу прийшло справді багато людей: сотні, якщо не тисяча. Першими на сцену вийшов гітарист в раста-шапці з командою музикантів, які представились гуртом з відповідною назвою “Фольга”.

Хлопці намагались виконувати панк-рок, проте через погані налаштування звуку – особливо, що стосувалося вокаліста – не було зрозуміло навіть мову, якою виконуються пісні. Через кілька енергійних, але “глухих”, композицій, гітаристи, ударники та співаки покинули сцену.

Невдовзі перед натовпом вінничан, які танцювали, пили глінтвейн, а дехто навіть грав на трубі, виступили “гарячі” хлопці та дівчата, які влаштували фаєр-шоу. Проте побачити його могли лише ті обрані, хто зайняв місця безпосередньо під сценою. Адже артисти з вогнем виступали не на самій сцені, а на спеціальному подіумі, який виявився значно нижчим, тож побачити шоу у всій красі змогли далеко не всі.

 

Вже після 20:00 на сцену вийшли музиканти з місцевого гурту “Не лізь, бо вб’є”. Після буквально запальних фаєр-артистів, цим хлопцям було вже значно легше “догріти” публіку, яка в цей період, здалося, досягла кульмінації святкування.

З огляду на попередніх виступаючих, публіка могла очікувати на 3-5 пісень заключного гурту перед, власне, самою церемонію згасання головної ялинки. Проте організатори вирішили інакше, і десь після 10-ої пісні, виконаної Андрієм Рудиком і Ко, виступ вже більше скидався на повноцінний сольний концерт, ніж на увертюру перед головним дійством.

А вже після 21:00 людей перед сценою значно поменшало: лишилися переважно надто “підігріті” спиртним громадяни та громадянки, які з усіх сил витанцьовували на площі, де стало значно більше простору.

Зрештою вже далеко за дев’яту вечора морозної неділі концерт завершився фінальним виступом “вогняних” артистів, а разом з ним – сяяння ялинки і різдвяно-новорічні свята сезону 2018/2019 у Вінниці.

Фото Андрія Завертаного

Автор: Андрій Качор

Головний редактор Vежі

Поділитись публікацією
Вгору