× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Яким має бути міст на Тяжилів: громадське обговорення триватиме до весни

1 лютого у Вінниці стартувало громадське обговорення містобудівної документації: «Будівництво шляхопроводу від вулиці Батозька до вулиці Максима Шимка». Пропозиції від громадськості збиратимуть до кінця цього місяця.

Нагадаємо, що міст на Тяжилів є одним з пріоритетних напрямків, які намагатимуться реалізувати у Вінниці до 2030-го року. Мова йде про те, аби через залізничну колію, з вулиці Батозької до вулиці Шимка запроектувати вантовий міст. Зі слів міського голови, «це ревіталізує той район, активізує там життя, дасть додаткові можливості для розвитку території Лампового заводу, всього Тяжилова. Створить ділову активність і сприятиме розвитку бізнесу там».

Очікується, що міст буде автомобільним, пішохідним та велосипедним, а його орієнтовна довжина складе 550 метрів.

У Вінницькій міській раді наприкінці минулого року надали дозвіл на розробку детального плану території для будівництва цього шляхопроводу. А тепер хочуть розглянути і врахувати усі пропозиції громадськості

Обговорення триватиме до кінця цього місяця. Відтак пропозиції та зауваження потрібно надсилати до департаменту правової політики та якості Вінницької міської ради за адресою: вулиця Соборна, 59, каб. 710. Телефон: (0432) 595-155, 595-159.

Крім того з основними техніко-економічними показниками детального плану території, графічними матеріалами та додатковою інформацією можна ознайомитися в департаменті архітектури та містобудування в робочі дні з 16:00 до 17:00 (вулиця Пушкіна, 38, каб. 20).

ДПТ Будівництво шляхопроводу

Замовником виготовлення документації є департамент архітектури та містобудування Вінницької міської ради. Розробник – МКП «Вінницький муніципальний центр містобудування і архітектури».

Відповідальні особи щодо розгляду пропозицій – працівники Відділу просторового розвитку департаменту архітектури та містобудування, тел. 67-23-65.

Автор: Катерина Дядюк

Поділитись публікацією
Вгору