Якою буде оновлена площа Стуса: термін подачі заявок на конкурс продовжили

До архітектурного конкурсу з реконструкції площі Василя Стуса у Вінниці зможуть долучитися ще більше урбаністів. Термін подачі заявок на участь у ньому продовжили до 7 вересня.

Про це сьогодні на своїй фейсбук-сторінці повідомив міський голова Сергій Моргунов. “Чим більше буде професійних пропозицій по цьому дуже цікавому, але й складному з погляду просторового розвитку проекту, тим якіснішим буде остаточне архітектурне рішення. Адже площа Стуса – зокрема, і центральний майданчик у місті для проведення масових заходів та святкувань”, – написав міський голова.

Міський голова зазначив, що мерія розраховує на креативні, але реалістичні ідеї майбутніх команд-учасниць та нагадав, що призовий фонд конкурсу складає 250 тис. грн., а переможців визначать наприкінці вересня.

У журі конкурсу будуть представлені фахівці з міського планування та просторового розвитку, зокрема відомий архітектор та керівник Агенції просторового розвитку Олександр Коротких, а також Аліна Дяченко, що представляє Інститут розвитку міст.

Читайте також: Площу Стуса у Вінниці планують реконструювати і збудувати там фонтан

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору