Як знайти гроші на власний проект: вінничан запрошують на тренінг Active Citizens

Цієї суботи, 21 жовтня, у Вінниці відбудеться тренінг «Активні громадяни», де учасників навчатимуть мотивації та фандрейзингу.

На учасників тренінгу чекають вправи від визначення «Хто такий активний громадян?» до «Як проводити власну фандрейзингову кампанію».

  • А ще, коли варто починати реалізовувати проект: коли зібрана вся сума чи на початку. Як реалізувати свою ідею, як зрозуміти реальність ідеї, – розповідає координаторка програми «Активні громадяни» Тетяна Калугаряну.

Під час тренінгу учасники матимуть змогу:
1. Сформувати та розвинути особисті якості, необхідні для реалізації продуктивних громадських змін.
2. Дізнатись про можливості міжкультурного діалогу і соціального розвитку.
3. Навчитись розробляти власні проекти локальної соціальної дії.
4. Після проходження тренінгу отримають сертифікат міжнародного зразка та можливість продовжити навчання на всеукраїнських семінарах і тренінгах Британської Ради.

«Активні громадяни» – це програма Британської Ради, метою якої є сприяння соціальним змінам і забезпечення сталого розвитку громад шляхом розбудови мережі лідерів, які є рушіями реформ у своїх громадах. Програма передбачає отримання потрібних знань, навичок і досвіду в рамках локальних тренінгів, а також надає фінансову підтримку для реалізації проектів соціальної дії, направлених на розбудову безконфліктного діалогу у громадах з метою вирішення спільних соціальних проблем.

Приміром, одним із прикладів розробки та впровадження власного проекту є «Еко-парк». В рамках якого цьогоріч відбувся благоустрій та озеленення П’ятничанського парку. Нещодавно, 7 жовтня, там було висаджено дві алеї лип та берез.

Читайте також: Прибрати сміття та врятувати дерево “Кохання”: активісти взялися за П’ятничанський парк

Однак, як пояснила Vежі координаторка програми «Активні громадяни», цього разу учасники тренінгу не матимуть змоги подати проекти на фінансування. Раніше це була можливість отримати 15 тисяч гривень на реалізацію соцпроекту.

  • Це вже буде інформаційний тренінг. Ми будемо розповідати як можна брати на себе відповідальність, мотивувати до дії, як вести діалог в громаді, де і яким чином шукати кошти, – каже Тетяна Калугаряну.

За словами представниці проекту, на цей рік фінансування від Британської Ради вже  закінчено, але заходи Центр громадської активності «Результат», як партнер, проводитиме і надалі.

  • Навіть якщо Британська Рада не фінансує, то вона має мотивували людей щось робити, брати на себе відповідальність.

Участь у тренінгу безкоштовна. Кількість учасників обмежена, тоді як їх вік – необмежений.

Щоб стати учасником тренінгу необхідно зареєструватися ТУТ до 19 жовтня.

У заявці на участь  доведеться також коротко (до 100 слів) пояснити чому хочете взяти участь у навчанні, а також описати ідею власного проекту.

Місце проведення: реабілітаційний центр «Гармонія» (співпартнер заходу), вул. В. Винниченка, 5.

Фото з Фейсбук-сторінки «Результат», головне – postimg.org

Позначки: , , , , , , , , , ,

Автор: Валерія Жовтун

Поділитись публікацією