Як ЗМІ не піти «під три чорти» у форматі 18+ розповість редактор Мельник у Вінниці

Про зміни в інформаційному просторі України та світу, основі тренди контент-проектів та виклики перед журналістами у найближчий час вже сьогодні розповість головний редактор Na chasi Олександр Мельник.

Відкрита лекція «Post-контент: Як ЗМІ пішли під три чорти і що із цим робити» відбудеться в рамках програми стажування inJourn, яке проходить для студентів ВДПУ та ДонНУ спільно редакціями VежА та Na chasi. Однак, окрім студентів, захід можуть відвідати всі охочі.

За словами Олександра Мельника, лекція в першу чергу орієнтована на практикуючих та майбутніх журналістів онлайн-видань, але на його думку, читачам теж буде корисною та цікавою.

  • Контент за минулі три роки пережив низку драматичних трансформацій — і тому говорити про довіру до новин зокрема і ЗМІ загалом стає все складніше. Спробуємо разом розібратися, що робити, коли фейки, пропаганда та жовті заголовки переважають у інфопросторі і як це можна виправити; а також яких форм набуває створення і споживання контенту поколінням «нульових» років.

Хоча відвідати відкриту лекцію можуть усі, однак організатори зауважують, що відбудеться вона із позначкою «18+».

  • У лекції місцями будуть приклади/кейси із використанням «дорослих» тем та лексики. На жаль, закривати очі на певні сторони онлайн-журналістики в світі та в Україні не виходить, навіть якщо це і потрапляє під гриф «тільки для повнолітніх». Тому на цю лекцію дітей бажано все ж не брати, – зазначає Олександр Мельник.

Захід відбудеться вже сьогодні, 11 травня, у приміщенні iHUB Vinnytsia (вул. Пушкіна, 11). Початок о 18:30. Вхід – вільний. 

Позначки: , , , , , , , , , ,

Автор: Дар'я Гоц

Поділитись публікацією