Як забудують район біля Центрального автовокзалу: вінничан кличуть на громадські слухання

У Вінниці збираються забудувати територію поблизу Центрального автовокзалу. У четвер відбудуться громадські слухання з данного питання. 

На території, яка обмежена вулицями Стеценка, Київська, Ширшова та Бевза мають наміри звести чотири багатоповерхівки та дитячий садочок. 

Це будуть 30-метрові дев’ятиповерхові житлові будинки на 947 квартир, передбачені приміщення для роздрібної торгівлі та комерційних послуг. Загальна площа будинків складає 54 664 кв.м. Дитячий садочок має бути розрахований на 11 груп, де зможуть виховувати 220 дітей. Поблизу будинків збирають збудувати ще п’ятиярусну парковку на 500 місць, а також облаштують автостоянки ще для 321 машини. Передбачено облаштування присадибних ділянок.

Громадські слухання щодо будівництва відбудуться у четвер, 19 липня, о 18:00 за адресою: вул. Київська, 16, каб. 211 (ПАТ «Інфракон»2 поверх).

З основними техніко-економічними показниками детального плану території, графічними матеріалами та додатковою інформацією можна ознайомитися в департаменті архітектури та містобудування в робочі дні (з 16 до 17 години, к. 20).

Автор: Дар'я Гоц

Поділитись публікацією
Вгору