× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Як відбулося відкрите тренування фіналісток “Міс Вінниця”-2019 в спортзалі. ФОТОРЕПОРТАЖ

Сьогодні, 31 січня відбулося відкрите тренування фіналісток конкурсу “Міс Вінниця”-2019 в новому спортзалі Power Place на вулиці Пирогова.

На перше тренування прийшли всі 15 фіналісток, які під наглядом тренерів протягом місяця намагатимуться покращити свої фігури.

 

Як пояснила тренерка Анна, за цей час складно щось змінити кардинально, однак деякі “проблемні зони” можна буде виправити.

 – Найбільше питання – це живіт і він забирається передусім завдяки правильному харчуванню. Водночас, якщо дівчата регулярно ходитимуть на заняття – три, а краще чотири рази на тиждень – результат буде видно навіть через місяць.

Тренерка Іванна пояснила, що сьогоднішнє тренування – ознайомче, вже з наступних занять дівчатам даватимуть все більше навантаження:

 – Дівчата займатимуться малими групами по три людини з тренером. Так, під час одного заняття вони працюватимуть над верхньою частиною тіла, під час іншого – над нижньою. Третє тренування буде груповим. Головне для нас – стежити за правильною технікою виконання вправ, тому що головне в усьому цьому – це здоров’я.

Самі ж дівчата сьогодні намагалися мало звертати увагу на журналістів та операторів і “знайомилися” з тренажерами.  Постійні відвідувачі спортзалу, які не беруть участь в конкурсі, здавалося, були в легкому шоці від такого напливу молодих і красивих дівчат, а ще й медійників з технікою та в бахілах на ногах.

Чи буде вихід в хутрі на цьогорічному конкурсі?

Одне з головних питань, яке турбувало журналістів – чи буде на фіналі цьогорічного конкурсу вихід в хутряних шубах, як це було минулого року? Адже нещодавно на сайті міських петицій зареєстрували петицію, автор якої вимагав від організаторів відмовитися від цієї традиції з мотивів гуманного ставлення до тварин.

На це організатор конкурсу Євген Майданик зазначив, що був здивований такою петицією, хоч і розділяє погляди автора:

 – По-перше, далеко не завжди на “Міс Вінниця” був вихід в шубах. Так, минулого року ми таке зробили, але в цьому році, наприклад, і не планували. Взагалі це питання ще не вирішено. Як на мене, до питання вдягати чи не вдягати хутро потрібно підходити комплексно. Чому в таких петиціях не згадуются магазини, які торгують хутряними виробами? Щодо цього питання немає єдиної державної політики, а тут пропонують на місцевому рівні це питання ось таким чином вирішити. Я розумію, що це конкурс краси, потрібні якісь “смажені” факти, але… Взяти, до прикладу, шкіру – це ж, по суті, з тієї ж історії, що і хутро. Але про це також немає петицій.

Схожі думки з цього приводу були й в конкурсанток, яким журналісти ставили це запитання. Так, конкурсантка Аліна сказала, що взагалі не підтримує вбивства тварин заради хутра, але… “Якщо шуба вже є, вона вже зроблена – то я вже нікого не врятую, якщо не вдягну її. Але взагалі я проти використання натурального хутра в одязі”, – пояснила дівчина.

Інша конкурсантка – також  Аліна, але Мальцева, приблизно схожої думки:

 – Я проти хутра. Але розумію, що цих людей, які носять шуби, їх вже не зміниш. Потрібно, мабуть, щоб пройшов певний час і, може, вже на наступному конкурсі таких питань взагалі не виникатиме, – вважає молода красуня.

Чому на конкурсі не перевіряють інтелектуальний рівень дівчат?

Це запитання також піднімається щороку після конкурсу “Міс Вінниця”. Багатьох обурює, що найкрасивіших вінничанок обирають лише за фізичними параметрами.

– Послухайте, але ж це конкурс краси передусім. Чомусь на олімпіаді з фізики учасників не просять віджатися від підлоги, правда? Я, вже скільки років працюю на сцені, і то можу розхвилюватися перед публікою. А ці дівчата перший раз виходять під спалахи камер, на очах багатьох незнайомих людей, і ми вже хочемо їх про щось таке питати? Ну навіщо, – риторично пояснює Євген Майданик.

Крім того організатор конкурсу зазначив, що протягом всього часу до фіналу конкурсу дівчата не лише тренуватимуться в спортзалі, але й працюватимуть з візажистами, перукарями та косметологами. Фінал конкурсу відбудеться 3 березня в театрі Садовського. Загальний призовий фонд становить 150 тисяч гривень.

Читайте також: 

Міс Вінниця 2019: обрано 16 фіналісток конкурсу. ФОТОРЕПОРТАЖ

Найцікавіші фото з кастингу “Міс Вінниця-2019”

Фото Андрія Завертаного

Автор: Андрій Качор

Головний редактор Vежі

Поділитись публікацією
Вгору