× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Організатор TEDxVinnytsia Сергій Посохін розповість як ширяться ідеї

11:30
Автор: Марина Однорог

Ці конференції завжди приваблюють і збирають повні зали активних слухачів, а відео з них поширюється з неймовірною швидкістю та набирають мільйони переглядів. Про те як ширяться ідеї та про ТEDxVinnytsia вже у п’ятницю говоритимуть в книгарні «Є».

В рамках проекту «Нон-фікшн.ua», який організовує книгарня «Є» та літературна медіатека 5BKS 24 березня о 18.00 в книгарні «Є» відбудеться розмова з організатором TEDxVinnytsia у 2012-2013 роках Сергієм Посохіним на тему «Бути як TED: як ширяться ідеї?»

TED (абревіатура від англ.Technology Entertainment Design – технології, розваги, дизайн) – приватний некомерційний фонд в США, відомий перш за все своїми щорічними конференціями. Місія інтелектуальної конференції полягає в поширенні унікальних ідей. Вибрані лекції доступні на веб-сайті конференції. Теми лекцій різноманітні: наука, мистецтво, дизайн, політика, культура, бізнес, глобальні проблеми, технології і розваги.

Ролики з конференцій TED і TEDx мають сотні мільйонів переглядів, а поради самого Кріса Андерсона, викладені у книжці «Успішні виступи на TED. Рецепти найкращих спікерів», допомагають знайти найвлучніший спосіб поширювати власні ідеї.

Під час розмови в книгарні «Є» можна буде дізнатись, як впливають виступи спікерів на життя окремих міст чи спільнот, як організувати власний TEDx, яким є минуле, сьогодення і можливе майбутнє вінницького TEDx.

  • На жаль, у 2014 році заплановану третю конференцію обірвали військові події на Сході. Кожен з нас відчув, що має розвинути максимально свою сферу діяльності (підприємництво, ІТ, волонтерство, культурні проекти), щоб повернутися до спільної роботи з новими силами та думками. Команда TEDxVinnytsia хоче повернутися у 2017 році з новою подією, бо в місті помітно активізувалися різні неформальні майданчики освіти й поширення ідей. Нам дуже важливо врахувати пропозиції активних вінничан щодо формату, теми і спікерів. Тому ми в пошуку усього, що надихає і варте поширення, в тому числі людей, котрим цікаво було б долучатися до організації нового TEDx у Вінниці, – розповів Vежі ліцензіат конференцій TEDxVinnytsia у 2012-2013 роках Сергій Посохін.

До речі, у 2013 році серед спікерів конференції були Юлія Гушул, Олена Павлова, Ірина Олонічева та Андрій Соловей.

  • Нам подобається TED. Ми хочемо поділитися з Вами цікавою інформацією. Ми шукаємо однодумців серед вінничан. Ми прагнемо створити платформу обміну думками для професіоналів та експертів з різних сфер діяльності, які відкриті до діалогу і дати їм можливість розповісти про свої ідеї, варті поширення, міжнародному співтовариству TED. Наша мета сформувати інтелектуальну спільноту, в якій люди, постійно обмінюючись ідеями, створюють нові рішення, для покращення життя, – пишеться на сайті TEDxVinnytsia

Головне фото tedxtorvergatau.com

Вгору

Дякуємо!

Тепер редактори знають.