× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

“Як шпроти у консервній банці”: вінничани просять більше автобусів до Медмістечка та Аграрного університету

Вінничанин зареєстрував петицію до влади з проханням збільшити кількість транспорту на маршрутах №16 та №16а, адже часом дістатися до роботи чи дому виявляється досить важко. 

Леонід Куперштейн вважає, що варто додати ще автобусів №16 (Меморіал Визволення – Аграрний університет) та маршруток №16а (Водоканал – Барське шосе – Медмістечко) в обох напрямках. Особливо актуально, на думку ініціатора звернення, пустити додатковий транспорт у період з 7:00 до 10:00 та з 17:00 до 19:00.

– Щоденне добирання до роботи та з роботи перетворюється на пекло. Якщо автобус не зупиняється то доводиться їхати із пересадками (втрачаються кошти) або чекати наступного (запізнюєшся на роботу). А якщо ж зупиняється то відчуваєш себе “шпротою у консервній банці”. І це м’яко кажучи, бо можеш ще й травмуватися, якщо пощастить потрапити до салону, – зазначає Леонід Куперштейн.

Для того, аби петицію розглянули у міській раді, необхідно зібрати щонайменше 350 підписів. Підтримати ініціативу можна ще протягом двох тижнів за посиланням ТУТ.

Автор: Дар'я Гоц

Поділитись публікацією
Вгору