× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Як розпочався Air ГогольФест у Вінниці. ФОТОРЕПОРТАЖ

Майже порожній дотепер простір заводу “Кристал” на вулиці 600-річчя у Вінниці саме в ці хвилини знову заповнюється людьми з усієї країни. 17 листопада опівдні тут стартував мультидисциплінарний фестиваль сучасного мистецтва Air ГогольФест.

Насправді опівдні на території фестивалю ще активно тривали приготування: на фуд-кортах встановлювали ятки, де невдовзі продаватимуть їжу та напої, але каву вже можна купити: наприклад, капучіно – смачне – за 35 гривень.

Тут же, у дворі заводу встановили металеві діжки, в яких розпалили полумя для обіграву, а ще – стильні скляні вертикальні каміни.

Основні ж події зараз розгортаються в корпусі колишнього заводу, де в 70-х роках були цехи, конференц зали, велика заводська кухня тощо. Всі стіни, простори, кімнати та коридори тепер “перепрофільовані” під мистецькі локації: якісь уже повністю оформлені, у деяких – ще працюють художники, додаючи останні штрихи до своїх інсталяцій.

У приміщенні заводської кухні тепер розташувалась центральний візуальний простір проекту Art Kitchen. Тут періодично триватимуть екскурсії для всіх відвідувачів: сьогодні вони відбудуться о 14:00, 15:00 та 19:00.

Прямо за дверима – Дзеркальна зала, де саме тривала вистава Bauhaus Tanzt. Тут все суворо: якщо затримався на п’ять хвилин після початку вистави – всередину вже не пустять.

Наймагічніше місце фестивалю – це його підвали. Тут розташували флуоресцентні інсталяції, панує напівтемрява і дим. Кілька хвилин перебування в таких локаціях – і невільно починаєш потрапляти в транс. Вже під ніч – з 22:30 тут розпочнеться ГогольNight: нічна музично-візуальна програма з ді-джеями, вона триватиме до 03:30.

Хедлайнерами ж цього дня на головній сцені в ангарі заводу стануть гурти Tik Tu, OY Sound System та театр “ЦеШо”.

Повну програму фестивалю читайте за цим посиланням.

Фото Андрія Завертаного

Автор: Андрій Качор

Головний редактор Vежі

Поділитись публікацією
Вгору