Як провести новорічні вакації з користю: йога, фітнес, вивчення мов у Вінниці. ОГЛЯД

Робота, дім, робота… Життя людей навіть за сучасних можливостей часто буває монотонним. Інтуїтивно всі ми розуміємо, що потрібно щось змінювати та виходити із зони власного комфорту, проте як правило «не доходять руки». Зима – чудовий час, аби провести його з користю для себе та не набрати зайвої ваги.

____________________________________________________________________

ТРЕНАЖЕРНІ ЗАЛИ

1.Фітнес-клуб «Arena Gym»

Всього два-три заняття на тиждень і вже за місяць ви відчуєте приплив сил та енергії. Протягом однієї години під керівництвом індивідуального тренера Ви зможете користуватись всіма тренажерами у залі, а вони тут є для всіх груп м’язів.
Обладнання у залі – професійне, розраховане і на чоловіків, і на жінок. На якому тренажері саме Вам слід «робити акцент» визначає тренер із урахуванням Ваших побажань та можливостей.
Вартість одного індивідуального заняття із тренером – 200 гривень, також можна придбати абонемент на місяць (12 занять) за 2 тисячі гривень. У вартість одного заняття також входить можливість займатись на кардіо-тренажерах (бігова доріжка, орбітрек, велотрек) вже без тренера. Клуб працює щодня, окрім неділі, із 9:00 до 21:00.

Адреса: вул. Пирогова, 39, з-ій поверх ТЦ «Анастасія». Телефон: 098-262-70-24

2.Фітнес-клуб «24FitClub»

У цьому клубі, окрім стандартних тренажерів для різних груп м’язів, є й ті, котрих у Вінниці зовсім мало. Наприклад, «Gravity» – тренажер, що дозволяє «пропрацьовувати» усі групи м’язів без будь-яких гантелей чи іншого «заліза», а просто використовуючи власну вагу. Такий тренажер ідеально підходить для людей, які хочуть «підкачатись», проте не можуть або мають протипоказання до підняття важких предметів. Ще тут є «степ-тренажер», що імітує ходьбу сходами.
Окрім занять, тренер прописує програму здорового харчування, враховуючи потреби та цілі конкретного клієнта: схуднення або «підкачка» м’язів.
Вартість одного індивідуального заняття із тренером – 120 гривень. Втім, можна придбати абонемент та платити менше.

Абонемент на 1 місяць – 1000 гривень (10 занять, тобто кожне по 100 гривень), на 2 місяці – 1900 гривень (20 занять, тобто кожне по 95 гривень), на 3 місяці – 2800 гривень (30 занять, тобто кожне по 93 гривні). Клуб працює у будні (7:00-22:00) та вихідні (субота – 9:00-21:00, неділя – 10:00-18:00).

Адреса: вул. Зодчих, 3. Контакти: 063-107-20-27, 067-375-32-57.

3.Спортивна зала «Next Level»

Невеличка, але затишна зала із тренажерами для «прокачки» різних груп м’язів. Майстри зали рекомендують займатись щонайменше три рази на тиждень, щоб досягти відчутних результатів. Одне індивідуальне заняття із тренером триває від 45-ти хвилин до півтори години, в залежності від мети тренувань (схуднення, «прокачка») та можливостей відвідувача. Вартість одного заняття – 78 гривень, що є помітно дешевше, ніж середня ціна по Вінниці. Зала відкрита із 8-ї ранку до 22-ї вечора.

Адреса: вул. 600-річчя, 25, 3-ій поверх, вхід поруч із рестораном «El de France». Контакти: 68-754-23-10

4.Фітнес-клуб «Атом»

Клуб має сучасні професійні тренажери для всіх груп м’язів та унікальну лінійку італійських кардіо-тренажерів. Тренери допоможуть підібрати індивідуальну програму залежно від вашої кінцевої мети – схуднення чи «підкачки». Також у «Атомі» є фінська сауна, якою можна безкоштовно користуватись як при разових заняттях, так і при купівлі абонементу. У клубі можна придбати спортивні коктейлі або замовити товари для спортивного харчування.

На території клубу є салон, де за окрему плату можуть зробити масаж, обгортування чи інші косметичні процедури. Щомісяця клуб опитує своїх клієнтів щодо бажаних тренажерів та поступово оновлює свій «арсенал». Останніми придбаннями є «дошка Євмінова» для профілактичних вправ при захворюваннях спини та «гак-машина».

Вартість абонементу (необмежена кількість занять на зазначений період):  рік – 3 тисячі гривень, «ранковий»(8:00-11:00) на три місяці – 550 гривень, «денний» – (8:00-17:00) на три місяці – 800 гривень, на місяць – від 200 гривень.

Клуб відкритий щодня із 8:00 до 21:00.  Вартість однієї години індивідуального заняття із тренером – 100 гривень.

Адреса: вул. 30-річчя Перемоги, 9. Контакти: 063-468-21-23, (0432)55-47-73.

5. Фітнес-клуб «SportaVita»

Тренажерна зала, в якій є тренажери для всіх груп м’язів, має на своїй території спорт-бар, душові, роздягальні, шафки. Графік роботи: будні – 7:00-22:00, субота – 9:00-18:00, неділя – 9:00-17:00. Тренер у «SportaVita» «вестиме» Вас не тільки у тренажерній залі – він розробить програму харчування та «режиму» поза залою.

Вартість одного індивідуального заняття із тренером – від 130 гривень, можна придбати і абонемент на місяць із необмеженою кількістю занять за 285 гривень. Тренери рекомендують займатись щонайменше по три рази на тиждень.

Тренери «SportaVita» володіють сертифікованою програмою «крос-фіту», яким також можна займатись у даній залі.

Адреса: вул. Космонавтів, 69. Контакти: (0432) 43-15-00, 096-04-31-500.

____________________________________________________________________

СТУДІЇ ТАНЦЮ. СХІДНІ ТАНЦІ

Для помітних результатів всі тренери рекомендують навчання протягом двох-трьох місяців, проте зауважують, що все це дуже індивідуально. Зазвичай для танців немає вікових та вагових обмежень. Єдиною забороною займатись танцями є прямі протипоказання лікарів. Також немає обов’язковості занять у тій чи іншій формі одягу – головне, щоб було зручно. Усі зазначені студії мають у своєму «арсеналі» й інші напрямки танців.

Східні танці – гарний спосіб підняти собі настрій та трохи схуднути без шкоди для здоров’я. Як зазначають майстри, такий вид танців відчутно позитивно впливає на не завжди стійку жіночу психіку, на жіноче здоров’я та підвищує самооцінку, як зазначають самі жінки. За годину, як зазвичай триває одне індивідуальне заняття, майстер координує Вас під час «розігріву» м’язів, пояснює всі тонкощі елементів танцю та демонструє їх правильне виконання.

1. «Шахерезада»

Одне індивідуальне заняття – 100 гривень. По закінченню певного рівня майстерності за бажанням клієнта школа може видати свідоцтво про його «проходження» у разі, якщо Ви бажаєте згодом зайнятись танцями на професійному рівні. Викладають у школі два кваліфікованих тренери. Вихованці «Шахерезади» часто беруть участь у фестивалях та чемпіонатах на місцевому та на міжнародному рівнях. Студія відкрита щодня із 9:00 до 20:00, неділя – вихідний.


Адреса: вул. Станіславського,16 та вул. Стельмаха, 3; Контакти: 097-189-02-26, 063-580-04-11.

2. Студія «Newstream»

Стандартно заняття тривають годину, проте можуть й більше, якщо це потрібно клієнту. Студія відкрита щодня із 9:00 до 21:00 (у неділю – за попередньою домовленістю). При собі потрібно мати танцювальне взуття та зручний одяг. Можна також придбати абонемент на місяць (по три години групових занять на тиждень) за 300 гривень.

Школа працює вже понад 15 років, відтак її вихованці встигли взяти участь у міських, всеукраїнських та міжнародних конкурсах.

Адреса: вул. Академіка Ющенка, 6; вул. Академіка Ющенка, 10. Контакти: 097 53 66 375,063 10 358 60

3. Школа танцю «ЛіСа»

Вартість індивідуального заняття із тренером у цій школі – 90 гривень за годину. Тренери рекомендують займатись двічі на тиждень для досягнення відчутних результатів та наголошують, що із собою на уроки потрібно брати танцювальне взуття та еластичний одяг. Школа відкрита з понеділка по суботу із 10:00 до 20:00, в неділю також можуть відбуватись заняття, але ця послуга – за попередньою домовленістю.

Вихованці школи, яка існує вже три роки, регулярно беруть участь і міських та всеукраїнських конкурсах. Двічі на рік школа організовує т. зв. «звітні виступи».

Адреса: провулок Станіславського, 7 (поруч із РК «Ігроманія»). Контакти: 096-45-411-91, 093-33-233-68.

____________________________________________________________________

ЙОГА

Якщо Ви хочете «налагодити» одночасно свій фізичний та емоціональний стан, корисною для Вас може бути йога. Тут не потрібно «ламати» себе виснажливими навантаженнями, достатньо сумлінно виконувати настанови тренера. 

Основою йоги є правильне дихання. Майстри кажуть: якщо ви навчились правильно дихати під час занять – це вже досягнення. Наступним «остовом» для отримання користі від йоги, є плавність рухів та зосередженість. Натомість, ці вправи ефективно впливають на всі групи м’язів, а особливо шиї та спини, а відтак біль у цих зонах значно полегшується. Йога робить тіло гнучким, а душу спокійнішою. Протипоказань йога майже не має та підходить для людей практично будь-якого віку.

1. Класична йога. Спортивний комплекс «Термінал»

Як зазначили у СК «Термінал», люди зазвичай не займаються йогою індивідуально, а працюють у групі. Відтак, розповімо про такий формат занять. Заняття розпочинається із дихальних вправ, потім майстер демонструє вправу, а Ви її повторюєте. У разі, якщо Вам складно щось виконати, завжди можна суттєво полегшити техніку виконання – тут Вас ніхто не «ганятиме».

Вартість абонементу (діє протягом місяця) на 9 занять – 350 гривень, на 12 занять – 390 гривень. Відвідування у той чи інший час залежить від Вашого рівня: новачки зазвичай ходять на йогу у першій половині дня, а досвідченіші «йоги» – у другій. Студія відкрита із 9:00 до 21:00, у неділю – за попередньою домовленістю.

Адреса: вул. 600-річчя, 17 (перехрестя вул. Порика і 600-річчя). Контакти: 097-263-80-82.

2. Кая-йога. «Art Yoga Studio»

Якщо йога – це поєднання практик для тіла, розуму, емоцій та медитацій, то «кая-йога» – практика, яка орієнтована на покращення саме естетичного вигляду тіла, адже вправи у ній розраховані на «підтягування» майже всіх груп м’язів. Майстри даної студії пропонують новачкам групові заняття з цієї цілеспрямованої практики  чотири рази на тиждень, по півтори години.

Протипоказаннями до занять «кая-йогою» можуть бути лише серйозні захворювання або ж заборона лікаря щодо великих фізичних навантажень. Якщо ж ви здорові та вам менше 45-ти років, можете сміливо записуватись на заняття. Вартість одного  – 70 гривень, втім можна придбати абонемент (терміном на місяць) на чотири заняття – 250 гривень, або на вісім занять, який коштуватиме 400 гривень. Студія, за попередньою домовленістю, відкрита щодня із 8:00 до 21:00.

Адреса, контакти: проспект Юності, 61. 098 004 74 94  (інструктор з йоги), 067 25 25 916 (інструктор із «кая-йоги»).

3. Кундаліні-йога. Йога-центр «Лотос»

Кундаліні-йога – практика, яка містить найбільшу кількість вправ по врівноваженню емоцій та душевного стану. Цей напрямок йоги передбачає фізичні та дихальні вправи, «розтяжки», релаксацію, мантри та мудри.

Вартість години разового заняття у групі – 100 гривень, індивідуального – 200 гривень. Можна також придбати абонемент на місяць: 8 занять – 520 гривень, 12 занять  – 720 гривень. Графік занять: понеділок, середа, п’ятниця – 10:30-12:00, можливі також вечірні заняття; вівторок, четвер – 10:00-11:30; субота – 10:00-11:30 (із 1 по 16 січня «Лотос» зачинений, також можливі зміни графіку).

Адреса: вул. Смирнова,23. Контакти: 067-433-89-99, 093-08-77-788, (0432)68-75-75.

____________________________________________________________________

Басейн.
Спортивний комплекс «Авангард»

Якщо Ви бажаєте покращити фізичну форму та водночас любите плескатись у воді – вам підійде аква-аеробіка, або вправи у басейні. Такі заняття (групові) відбуваються у СК «Авангард» щодня в один і той самий час – о 18:55, а у суботу об – 11:00. Вартість одного – 55 гривень, втім можна придбати абонемент на десять занять, який коштує 460 гривень і дійсний півтора-два місяці.

Якщо ж Ви хочете просто поплавати, можете заплатити за 45 хвилин 50 гривень або за десять занять 380 гривень. Зауважте, що «вільне плавання» у СК «Авангард» розпочинається щогодини у рівний час, приходити та оплачувати потрібно хоча б за 20 хвилин до заняття.

Із собою слід мати медичну довідку від сімейного лікаря про стан здоров’я або від дерматолога. Окрім цього, беріть із собою купальник, рушник, змінне взуття, шапочку для плавання, засоби особистої гігієни.

Графік роботи: понеділок-субота – 7:00-21:00, неділя – 13:00-20:00.
Адреса, контакти: вул. Соборна, 1. (0432) 67-12-53.

Аквапарк «Маяк»

Якщо звичайного басейну Вам не достатньо, можна спробувати відвідати аквапарк. У «Маяку» басейн площею 360 метрів квадратних обладнано атракціонами та водними гірками, підводними «гейзерами», масажними водоспадами, гідромасажними форсунками.

Тут є роздягальні, душові, шафки та навіть сейфи для зберігання речей. Відвідування аквапарку не має протипоказань, але при серйозних захворюванням потрібно радитись із лікарем. Плавання, а особливо у аквапарку, сприяє здоровому схудненню та поліпшує загальний стан організму.

При собі необхідно мати гумове взуття, засоби особистої гігієни, рушник. Якщо збираєтесь відвідати окремий спортивний басейн, слід також мати при собі довідку від терапевта про стан здоров’я зокрема шкіри.

Вартість години відвідування аквапарку – 60 гривень у будні, 70 гривень – у святкові дні. Можна також придбати абонемент на 12 відвідувань протягом місяця за 650 гривень.

Адреса, контакти: вул. Порика, 28. 51-34-45 (аквапарк), 51-33-57 (басейн), 51-31-34.

____________________________________________________________________

ВИВЧЕННЯ АНГЛІЙСЬКОЇ ДЛЯ РІЗНИХ ЦІЛЕЙ

Вивчення мови є корисним дозвіллям з кількох причин: це розвиває мозок, пам’ять, дає певні перспективи на майбутнє. Окрім того, знання іноземної мови однозначно підвищує вашу самооцінку та соціальний рівень, якщо бажаєте. А якщо ви хочете влаштуватись на престижну роботу, то ці знання явно гратимуть на вашу користь.
Ми обрали кілька направлень – англійська для «загального розвитку», для бізнесу, для програмістів. Мова, незалежно від направлення, вивчається базово: граматика, вимова, сприйняття на слух.
Усі викладачі Центрів зазначають, що оптимальним терміном навчання для досягнення «видимих» результатів є три-чотири місяці, по три-чотири години на тиждень.
У цих навчальних центрах ми обрали по одному направленню, відтак слід пам’ятати, що окрім зазначених послуг, Центри мають і низку інших.

Школа англійської мови «Flash». Для загального розвитку

Навчатись можна за власним графіком та на певному рівні, який ви визначаєте із тренером під час тестового завдання. Перші три рівня – базові. Під час їх проходження ви вивчаєте нові слова (щонайменше 500 слів на одному рівні), основи граматики, часи (від рівня до рівня складніші), навчаєтесь будувати діалоги на повсякденні та загальні теми, опановуєте моделі формулювання речень.

Оптимальним вважається 4 години занять на тиждень протягом трьох місяців. Один рівень індивідуального навчання триває 45 годин (але не довше, ніж 3 місяці, бо таке «розтягування занять знижує їхню ефективність). Вартість однієї години індивідуального заняття – 125 гривень.

Контакти, адреси: вул. Пирогова, 39 (ТЦ «Анастасія»); вул. Келецька, 61/а; вул. М. Оводова, 22; вул. 50-річчя, 33, «Сенсей». (0432) 693-757, (096) 204-0613, (066) 668-9155.

Англійська для бізнесу
Центр вивчення іноземних мов «ASAP»

Викладач формує програму навчання залежно від Вашого стартового рівня та кінцевої мети. За три місяці, займаючись в середньому по дві-три години на тиждень, можна освоїти ділову переписку, розмовну, «документальну» англійську та граматику. Окрім того, Ви навчаєтесь «премудрощам» формулювання речень, вимові, сприйняттю на слух, розширюєте свій словниковий запас.  Незалежно від рівня, 1 година занять коштуватиме 100 гривень.

Контакти, адреси:
вул. Академіка Ющенка, 6: 50-92-45, (096) 390-00-90
вул. Немирівське шосе, 69: (067) 439-92-09

Англійська для дітей

Перші Київські державні курси іноземних мов. Вінницька філія

Діти навчаються по програмах у групах залежно від віку: від трьох до шести років, від шести до восьми років, від восьми до десяти років, від десяти до 12. Тобто кожен етап триває два-три роки. Курси можна відвідувати щоденно із 11:00 до 19:00 (окрім суботи та неділі).

Вартість абонементу на місяць – 350 гривень, заняття тривають по годині два рази на тиждень. На першому етапі (від трьох років) дитина вчить англійську (усне мовлення) в ігровій формі, вчитель веде урок також англійською. По закінченню першого етапу дитина може розповісти про себе та впевнено говорити на побутові теми. З шестирічного віку діти вчаться читати англійською, формулювати та говорити більш складними реченнями. Після 12 років дитина переходить вже на зовсім інший рівень навчання, вже у «дорослому форматі».

Головний офіс: вул. Хлібна, 14. Контакти: (0432) 67-07-68, 67-12-71, 068 082 93 02, 073 098 29 57, 096-291-25-62, (0432) 52-73-10, 067-417-18-39, 093-853-17-41

Адреси, де проходитиме навчання: вул. 600-річчя, 17 (ТРЦ «Мегамол», 2-й ярус, біля «Мегамоші»), вул. Пирогова, 71, (біля зупинки Ак.Заболотного, третій поверх, ліве крило), вул. Гоголя, 18 (в ЗОШ № 4, каб. № 7, з 16.00), вул. Хлібна, 14 (навпроти ЗОШ № 2).

Головне фото diromsport.com

Позначки: , , , , , , , , , , , ,

Автор: Юлія Плахтій

Журналіст

Поділитись публікацією