Як не потрапити в рабство: на Вінниччині влаштують автопробіг про торгівлю людьми

Щоб привернути увагу для проблеми торгівлі людьми, 28 липня, активісти влаштують автопробіг на Вінниччині. Захід відбудеться під гаслом «Правила безпеки – твій рятівний жилет».

В акції візьмуть участь експерти дотичних до проблеми служб, освітяни, медики, соціальні працівники та громадські діячі.

Автопробіг стартуватиме з Вінниці, маршрут проляже через кілька міст області: Липовець – Іллінці – Немирів, потім учасники повенуться до Вінниці. В кожному з пунктів призначення учасники здійснюватимуть тематичну пішу ходу, розгортатимуть «інформаційні пункти».

Зокрема, експерти дотичних до згаданої проблеми служб розкажуть перехожим про проблематику торгівлі людьми, про те, як вберегтися від трудового рабства, що потрібно знати, виїжджаючи за кордон та які взагалі є види вербування людей.

  • Цю акцію ми організовуємо вже уп’яте, її головна мета – підвищити рівень обізнаності населення щодо явища торгівлі людьми та правил безпечної подорожі за кордон зокрема, – каже Христина Орлова, представниця організатора.

Колону автомобілів супроводжуватиме поліція, всі автівки матимуть тематичні прапори та знаки. Наразі планується, що колона буде сформована з п’яти машин. Щоб долучитись до акції, потрібно зателефонувати організаторам: 0432-26-31-82 або 068-425-00-70.

Заключний етап інформаційного автопробігу «Правила безпеки – твій рятівний жилет» триватиме з 15:00 до 16:00: колона з п’ятьох автомобілів прослідує Вінницею, завершивши рух поблизу зони відпочинку на перетині вулиці Келецької та проспекту Космонавтів. Тут відбудеться тематична піша хода «Із безвізом мандрувати – правила безпеки знати!».

Автопробіг, що буде приурочений до Всесвітнього дня боротьби із торгівлею людьми, організовує Вінницька обласна правозахисна організація «Джерело надії» за фінансування Департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької обласної державної адміністрації.

Позначки: , , , , , , , , , , ,

Автор: Юлія Плахтій

Журналіст

Поділитись публікацією