× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

“Ягуар” з “Ліверпулю” у Вінниці поки не забиратимуть, попри “дитячі атаки”. ФОТО

Раритетний Jaguar, який на честь Дня міста встановили на площі “Ліверпуль” у центрі Вінниці, вже зазнав пошкоджень від “дитячих набігів”. 

Як повідомив ще 15 вересня вінничанин Ярослав Пашкевич на своїй фейсбук-сторінці, дітвора буквально обліпила автомобіль: малеча вилазила на дах авто, стрибала, намагалася відірвати двірники, тощо.

В результаті на автівці з’явилося кілька вм’ятин, капот спеціально оформленого “Ягуару” вкрився дрібними подряпинами та слідами від підошв взуття. Окрім того візуально автівка “покосилася” з опор у формі половинок гітар: ліве заднє колесо відчутно вигнулося всередину.

Як повідомив виданню “Вінниця.інфо” один з авторів інсталяції – директор музею моделей транспорту Олександр Вдовиченко – дітям не зробили зауваженні ні батьки, ні персонал “Макдональдсу”, розташованого поруч. Тож дізнавшись, що автомобіль частково пошкодили, чоловік сам прийшов на площу і власноруч вирівняв вм’ятини. Олександр Вдовиченко каже, що наразі автівку не збираються забирати з площі – сподіваються, що вінничани більш достойно себе поводитимуть з такими міськими атракціями.

Фото Ольги Мірошниченко

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору