× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Яблук багато не буває: на Вінниччині відбудеться «Apple Bar Fest-2». ВІДЕО

У Бару під Вінницею організовують Фестиваль Яблука – «Apple Bar Fest 2». Як і минулого року, він триватиме два дні: 20 і 21 жовтня, впродовж яких відбудуться семінари, ярмарки, майстер-класи ну і звісно ж – частування яблуками.

У Барській міськраді зазначили, що другий міжнародний фестиваль-ярмарок «Apple Bar» відкриє перед вами усі грані смаку яблуневої продукції, адже місто здавна називали «Яблуневою гілкою Поділля». Гості фестивалю зможуть скуштувати яблучні наливки, соки, джеми, варення, сушки та мармелад, пироги та струдлі.

Так, у суботу, 20 жовтня, у місті відбудеться друга частина форуму «Розвиток сільських територій об’єднаних територіальних громад». На ньому говоритимуть про ринок яблук в Україні, а саме – про яблучний сезон 2018 року, технології інтенсивного виробництва яблук і їх переробку, світові тенденції на ринку яблук та багато інших питань, що цікавлять садівників. А в неділю, 21 жовтня, відбудеться й сам фестиваль.

У програмі «Apple Bar Fest 2»:
– ярмарок яблук, саджанців та насіння;
– парад автентичної подільської кухні та старовинних страв з яблука;
– різноманіття гастрономічної продукції;
– містечко народних промислів, відродження традицій славнозвісної Барської кераміки;
– яскрава концертна програма за участі місцевих фольклорних колективів, Віктора Пашника та народного артиста України Миколи Янченка;
– багато інших приємних сюрпризів.

Вхід на усі заходи – вільний.

Читайте також: Неподалік Вінниці вирощують яблука, що “усміхаються”. ВІДЕО 

На Вінниччині створять «Яблуневий шлях» для туристів за понад 500 тисяч євро 

Автор: Катерина Дядюк

Поділитись публікацією
Вгору