× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

«Я особлива мама»: у Вінниці матері дітей з інвалідністю стануть моделями

Влаштувати свято для мам, які виховують дітей з інвалідністю та допомогти їм стати зірками хоча би на один день вирішила громадська активістка Катерина Поджаренко.

Такий проект став реальністю завдяки тому, що організаторка Катерина Поджаренко вже декілька років активно спілкується із сім’ями, які виховують дітей з інвалідністю. Для того, аби влаштувати для цих жінок свято, активістка організувала фотопроект «Я особлива мама». Робота над проектом тривала два місяці і вже 8 березня о 17.00 в галереї «ХХІ» можна буде побачити фото 15 жінок, які виховують дітей з інвалідністю.

 – Я багато спілкуюсь з мамами, які виховують діток з інвалідністю. Фактично їх життя повністю присвячено дітям. Ні часу, ні можливості приділити собі увагу в них не має. Багато з них матері-одиначки, серед них і онкохворі, а від морального стану мами залежить  повністю дитина. Ми намагалися обрати тих жінок, які найбільше в даний момент потребують психологічної та моральної підтримки! Я спілкуюсь з цими сім’ями багато років, тому практично знаю проблему кожної родини, – розповідає Катерина.

У кадрі на фото будуть лише мами в двох образах, решту організатори тримають в таємниці. До роботи над проектом долучилися також фотограф Ігор Ілінзер та дизайнерка Олена Шиян. На відкритті виступатимуть вихованці танцювальної студії «Шахіна», а всі охочі зможуть підтримати маленьку Ірину Химич, котра має  рідкісне захворювання та готується до лікування у Бостоні.

 

 

 

Автор: Марина Однорог

Поділитись публікацією
Вгору