× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

“Я чую – я живу”: у Вінниці відбудеться благодійний концерт гурту “SINOPTIK”

29 вересня до Вінниці з всеукраїнський благодійним туром завітає гурт “SINOPTIK”. Метою туру “Я чую – я живу” є допомога дітям із вадами слуху. Кінцева ціль проекту – зібрати 125 тисяч гривень на закупівлю апарату по діагностиці слуху у новонароджених дітей для української лікарні.

Як повідомляється на сайті Української Біржі Благодійності, кошти в першу чергу витратять на допомогу новонародженим дітям. Долучитися до проекту можна, придбавши квитки на концерт або просто зробивши внесок на проект.

“SINOPTIK” — український рок-гурт, що грає в стилях психоделічний рок, стоунер-рок, альтернативний рок. Був створений 2012 року в місті Донецьку. Гурт має 4 студійні альбоми, й з 2014 року виконують пісні виключно англійською мовою. У 2016 році “SINOPTIK” отримали титул “Найкращий новий рок-гурт світу”, здобувши перемогу на “Global Battle Of The Bands”.

В описі проекту зазначається, що гурт “хоче допомогти почути світ навколо тим, хто цього потребує. Люди, які присвячують себе створенню та виконанню музики, не можуть навіть уявити життя в світі без звуків”. Так, повідомляється, що сьогодні в Україні понад мільйон людей мають вади слуху, а в понад ста тисяч є діагноз “глухота”. При цьому порушення слуху можуть діагностуватися і у віці 4-5 років.

Скринінг – (від англ. screening — «відбір, сортування») — стратегія в організації охорони здоров’я, спрямована на виявлення захворювань у клінічно безсимптомних осіб (Вікіпедія). З кожної тисячі новонароджених в двох-трьох дітей виявляють слухові вади. Виявлення та лікування цієї проблеми в немовлят дозволяє мінімізувати або навіть повністю усунути подальше відставання дитини в мовному та слуховому розвитку. (ubb.org.ua)

Гурт у Вінниці в 2018 році

Гурт разом з благодійним фондом “Свічадо” та Українською біржею благодійності мають на меті звернути увагу суспільства на існуючу проблему. Для цього музиканти готові спрямувати частину прибутку від туру на закупівлю необхідного обладнання для скринінгу.

В рамках благодійного всеукраїнського туру “Я чую – я живу” музиканти відвідають 20 найбільших міст країни. Стартує тур 20 вересня виступом в Дніпрі, а завершиться 30 листопада сольним концертом в Києві.

У Вінниці “SINOPTIK” виступатимуть 29 вересня, 0 19:00. Місцем для концерту стане молодіжний центр “Квадрат” (вул. Театральна, 15). Квитки на виступ від 150 гривень можна замовити ТУТ. Зробити благодійний внесок можна за посиланням.

Відео – youtube
Фото Vежі та з фейсбук-сторінки “SINOPTIK”

Читайте також: ”Казка про зайчика”: у Вінниці слабочуючі діти просто неба зіграють лялькову виставу

Автор: В'ячеслав Луцков

Поділитись публікацією
Вгору