Вивезти сміття та відремонтувати дорогу: у Вінниці хочуть облаштувати «Скелі Каспича»

Вивезти сміття, облаштувати територію та відремонтувати дорогу – саме такі роботи з благоустрою скель Каспича у Вінниці пропонують зробити владі вінничани.

Відповідне звернення на сайті міських петицій розмістив Олег Ситар.

Як зазначив автор, станом на сьогодні скелі Каспича – відомий на всю країну скельний масив для тренувань та активного відпочинку – далеко не в ідеальному стані.

«Наразі його благоустрій порушений залишками від роботи комунальних підприємств та іншими відходами будівництва невідомого походження» – пише Олег Ситар.

Відтак вінничанин пропонує у першу чергу вивезти з території все сміття, встановити паркан із табличками «Скелі Каспіча», «Не Сміти!» тощо. Окрім того на думку автора петиції, доречним буде вирівнювання поверхні локації – для того, щоб вода не накопичувалась, а стікала до річки.

Також Олег Ситар вважає необхідним облаштування зручного для вінничан та туристів шляху до локації. Зазначено, що для цього потрібно відремонтувати дорогу зі Старого міста та прохід від вулиці Гліба Успенського.

Станом на сьогодні петиція набрала 11 підписів із 350 необхідних. Підтримати звернення можна ще протягом 14 днів – до 24 квітня.

Читайте також: Жовті смуги на підлогах ТРЦ: вінничанка пропонує спосіб, як можна підвищити безпеку під час пожежі. ПЕТИЦІЯ 

“Кожен день там знищують автомобілі”: вінничани просять відремонтувати дорогу по вулиці Бучми. ПЕТИЦІЯ

Нагадаємо, скелі Каспича розташовано у Староміському районі Вінниці, неподалік вулиць Нагірна, на березі Південного Бугу. Місце названо на честь вінницького скелелаза Вадима Каспича, який активно розвивав цей вид спорту у Вінниці.

Тут для любителів скелелазіння є ціла низка маршрутів: від категорії складності «5-а» до «8-а».

Фото – v1snyk.livejournal

Автор: Юлія Плахтій

Журналіст

Поділитись публікацією
Вгору