Виступ черлідерок і безкоштовний коровай: як святкуватиме Незалежність вінницький зоопарк

До Дня Незалежності вінницький зоопарк 24 серпня готує для своїх відвідувачів святкову програму. Окрім стандартних екскурсій до тваринок, дітям та їх батькам вручать коровай, розкажуть про свято Незалежності  та влаштують вікторини.

Із 12:00 до 15:00 серед дорослих відвідувачів зоопарку влаштують конкурс на кращу чоловічу та жіночі вишиванки, а серед дітей визначать найкращий костюм у національному стилі. А Козачок та Україночка пригощатимуть усіх запашним подільським короваєм.

Безкоштовно гостям свята нанесуть патріотичний аквагрим – на щічках малюватимуть синьо-жовтий прапорець. Також даруватимуть прапори та повітряні кульки патріотичних кольорів.

Щодо оновлення екскурсійної програми, то новоприбулих сурикатів ще не покажуть – вольєри для тваринок лише нещодавно прибули з-закордону.

  • Ми отримали матеріали й зараз три бригади працює над облаштуванням вольєрів для сурикатів за всіма необхідними нормами. Ми планували раніше їх показати, але виникли затримки із поставкою матеріалів. До того ж, тваринки мали певний час адаптуватися до нових умов, – розповів Vежі директор зоопарку Євген Ткачик.

У Вінницькому зоопарку збудують новий “дім” для червонокнижних ведмедів за 4 мільйони

Також у програмі святкування:

Екскурс в історію свята Дня Незалежності України;
Розважальна програма для дітей від агенції свят «Джем»;
Виступ шоу балету «Екстрім»;
Виступ школи спортивного танцю «Чарлідінг – Респект»;
Конкурси та вікторини для дітей і дорослих;
Безліч призів та подарунків.

Адреса зоопарку: вулиця Сергія Зулінського, 9. Контакти: (0432)-53-93-89. Вартість вхідних квитків до зоопарку становить для дорослих – 40 грн, для школярів та студентів (за наявності відповідних документів) – 20 грн, а для дітей 3-6 років – 5 гривень.

Позначки: , , , , , ,

Автор: Віталія Мазур

Журналіст

Поділитись публікацією