× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Вишенське озеро не чистимуть «позапланово»: обіцяють шукати інвесторів наступного року

Вінничани підтримали петицію про облаштування озера в парку «Дружби народів». Однак у бюджеті на поточний рік для робіт з очищення водойми немає коштів.

  • Стан води та дна водойми далекий від хорошого, – написав у зверненні від 8 серпня Денис Бедін. – Прошу Вінницьку міську раду провести комплексне очищення Вишенського озера: видалення сміття та намулу з дна, належне облаштування берега та рельєфу дна у пляжній зоні тощо. Таким чином, озеро буде не тільки чистим, але й красивим на вигляд, і безпечним для відпочинку.

Петиція зібрала 367 голосів із 350 необхідних для отримання відповіді від міської влади.

Водні батли, палички з азотом і вареники: як у Вінниці гуляють Купала на Вишенському озері. ФОТО

Як повідомили чиновники, процес очистки озера потребує чималих затрат як грошових, так і фахових.

  • Процес потребує комплексного підходу та залучення кваліфікованих фахівців, які будуть виконувати роботи по очистці озера від мулу, очерету і водоростей, днопоглиблення озера, облагороджування фауни озера, не ушкоджуючи саму структуру озера і його навколишній стан, що несе за собою значні фінансові витрати, – відповіли представники міськвиконкому.

Крім того, у 2017 році коштів на очистку Вишенського озера не передбачено. Можливо, що при формуванні бюджету наступних років це питання розглянуть і почнуть шукати інвесторів.

Нагадаємо, що цього року з міського бюджету витратили понад мільйон гривень на облаштування Тяжилівського озера.

Фото Андрія Завертаного

Автор: Валерія Жовтун

Поділитись публікацією
Вгору