“Випробувати сили в умовах сучасної війни”: на Вінниччині організують військовий табір для підлітків

Табір триватиме на території Вінницької області впродовж двох тижнів та пропонує учасникам випробувати свої сили в стані сучасної війни.

Цей курінний табір буде відбуватися на території області вже вчетверте з 30 червня по 13 липня. Точне місце в анонсі не вказано, організатори лише коротким повідомленням закликають долучитися всіх охочих пластунів.

Табір влаштують пластуни з 105-го юнацького курення ім. Данила Нечая. Учасниками Застави можуть стати тільки хлопці віком 11-17 років, як пластуни, так і діти які не є членами Пласту.

Цього року табір має військовий напрямок, тобто хлопцям одразу буде видана макетна зборя, щоб вони з перших хвилин від початку табору вчились поводитись з нею та нести за неї відповідальність. Протягом двох тижнів з дітьми працюватимуть інструктори з виживання в природі, куховарення, картографії та орієнтування, історії України, військової справи та з багатьох інших напрямків. Перших чотири дні табору буде тривати мандрівний етап по деяких місцях бойової слави, де загинув Данило Нечай. Загалом маршрут разом складатиме до 100 км.

Після мандрівного етапу табір стане станціонаром в околицях села Микулинці. Мета табору, як і у всіх пластових таборів, навчити дітей кращої самозарадності, самозараднострі в природі, роботі в команді, лідерству та деяким військовим навичкам.

 – Зголосись та стань частиною великої історії пригод та випробувань! Стань учасником четвертого курінного табору Застава Нечая і випробуй свої сили в стані сучасної війни. Протягом двох тижнів ти зможеш відчути себе справжнім бійцем легендарної 95-ї десантої бригади, яка здійснить марш-кидок в глибокий тил ворога. Приєднуйся та пройди всі випробування гідно, – пишуть вони на своїй сторінці у Фейсбуці.

Для того, щоб стати учасником чи учасницею табору потрібно заповнити анкету та оплатити «вкладку» у розмірі 850 гривень. Зареєструватися можна тут.

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору