× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Виконком ухвалив Програму розвитку сфери паркування у Вінниці: без подробиць та коментарів (ОНОВЛЕНО)

Сьогодні, першого серпня, виконавчий комітет Вінницької міської ради ухвалив два рішення стосовно нещодавно створеного відділу паркування. Однак у профільному департаменті не змогли пояснити, що саме передбачають ці рішення. 

Виконком ухвалив проект рішення міської ради «Про затвердження Програми розвитку сфери паркування транспортних засобів на території Вінницької міської об’єднаної територіальної громади на 2019-2021 роки», а також затвердили символіку, зразки форменого одягу, знаки розрізнення і норми забезпечення речовим майном посадових осіб відділу паркування Департаменту енергетики, транспорту та зв’язку Вінницької міської ради.

Ми намагалася отримати пояснення у заступника директора профільного департаменту Віталія Поричука, однак він відмовився будь-що коментувати. Відтак, що передбачає Програма, як виглядатимуть інспектори з паркування та що саме матимуть для своєї роботи наразі лишається незрозумілим. Тому ми надіслали офіційний інформаційний запит, на який сподіваємося отримати відповідь.

ОНОВЛЕНО о 18:15: 

Вже після публікації матеріалу з нами зв’язався керівник нещодавно створеного відділу паркування Геннадій Богуславський, який отримав інформаційний запит. Він пояснив, що на данний час, до затвердження Програми на сесії міської ради, коштів на придбання речового майна та форменого одягу для працівників відділу паркування не виділено.

– Без рішення міської ради ні я, ні мої майбутні колеги, не отримають жодної копійки. На посаді у нас зараз жодної людини немає. Чи буде евакуатор я зараз не можу надати відповідь,  до цього ще справа не дійшла.

Я нещодавно був у відрядженні на семінарі у Львові та познайомився з колегами, які вже проводять цю роботу, то навіть Львів лише два тижні тому почав першу евакуацію, тому що там спеціальна угода підписується з Національною поліцією, і ще дуже багато рішень виконкому, тощо.

Він також пояснив, що формений одяг інспекторів паркування буде дещо схожим на форму працівників “Муніципальної варти”: ідеться про шеврони Вінницької міської ради та спеціальні наліпки на одязі з написом “інспектор з паркування”.

Геннадій Богуславський зазначив, що наразі найважливіше організувати сам відділ паркування та облаштувати приміщення для роботи.

– Це процедура не така швидка, тому що кожен інспектор з паркування матиме особистий ключ доступу до єдиного реєстру МВС, а для цього необхідно виконати ряд завдань: має бути окрема кімната, де вони на робочих місцях матимуть доступ до єдиного державного реєстру. Це кімната, де буде виконуватись закодований зв’язок. Ми маємо виконати всі умови технічного завдання доступу до НАІС (ДП “Національні інформаційні системи”), а щоб МВС  надали доступ до системи нашим інспекторам, ми маємо виконати технічні умови, які обумовлені державним департаментом захисту інформації. Тому ми зараз почали будівництво спеціальної кімнати, куди буде проведено спецзв’язок, там буде знаходитись обмежене коло людей.

Чиновник також додав, що майбутні інспектори з паркування мають бути також досить стійкими психологічно, адже робота буде непростою.

В подальшому Програму розвитку сфери паркування транспортних засобів на території Вінницької міської об’єднаної територіальної громади на 2019-2021 роки мають затвердити на сесії міської ради.

Нагадаємо, що у червні на сесії міської ради погодили створення нового відділу, працівники якого стежитимуть за дотриманням правил зупинки, стоянки та паркування автомобілів на території Вінницької міської ОТГ.

Зазначимо, що самі вінничани неодноразово писали петиції до міської влади, щодо необхідності впровадження інспекції з паркування, а також пропонували придбати муніципальний евакуатор (маніпулятор) для оперативного евакуювання автомобілів, що припарковані з порушенням ПДР та створюють перешкоди для інших учасників руху.

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору