Виконком міськради підтримав ідею створити парк “Хімік”: з мешканцями порадяться, яким він має бути

Сьогодні, 22 березня виконком міської ради підтримав проект рішення про створення міського парку “Хімік”. Тепер проект мають схвалити депутати міської ради під час чергової сесії.

Проектом рішення передбачається облаштування паркової зони на території площею 2,4га, що розташована в кварталі, обмеженому вулицями Некрасова, Академіка Янгеля, Батозькою та Героїв Крут.

Окрім того, КП “Інститут розвитку міст” має здійснити вивчення громадської думки мешканців щодо створення парку: розвитку його рекреаційних зон тощо.

“Після того, як рішення щодо вивчення громадської думки про потенційне створення парку “Хімік” схвалять депутати на сесії, ми плануємо для максимальної прозорості оприлюднити перелік заходів, який “Інститут розвитку міст” планує здійснити. Звісно, терміни “до 1 травня” досить стислі, але спробуємо зробити максимум з можливого.

Зараз ми радимось з громадськістю, яка переймається долею парку, як краще організувати цей процес, щоб він дійсно був об’єктивним та переконливим, а його результати дійсно дали розуміння, у чому полягає громадський інтерес щодо цієї території”, – прокоментувала Vежі подію директор КП “Інститут розвитку міст” Аліна Дяченко.

Зазначимо, що раніше розглядався варіант спорудити на цій території також церкви Української Православної Церкви Київського патріархату, проте тоді це питання зняли з розгляду сесії.

Таким міг бути майбутній парк у варіанті з церквою

Окрім того під час минулої сесії міський голова Сергій Моргунов висловив ідею, аби питання облаштування парку “Хімік” вирішувалося спільно з громадою, зокрема у формі проведення круглих столів, а також було би доречно провести відкритий конкурс за прикладом планів з реконструкції проспекту Коцюбинського:

– Давайте ми зробимо це спільно з громадою: вислухаємо думки мешканців, які там проживають, проведемо відповідні круглі столи, можливо проведемо конкурс за прикладом, як з проспектом Коцюбинського, і спільно вирішимо, яке має бути функціональне призначення цієї території, – запропонував міський голова.

Головне фото vlasno.info

Позначки: , , , , , , , , , ,

Автор: Андрій Качор

Головний редактор Vежі

Поділитись публікацією
 • Yuriy

  Перемога! Теперь еще нужно не допустить строительсво гигантского церковного комплекса в конце Стахурского.

 • Galyna Abramovych

  Супер! І про територію біля “Шоку” теж потрібно буде боротися! Нехай буде майданчик для проведення ярмарок, нехай по вечорам діти вчаться на роликах чи велосипедах кататися, нехай люди мають де пограти у бадмінтон: будь-що, але ще одна церква (що там церква? – церквище!!!) – то вже занадто і дуже нездорово!

  • Viktor Hryhoruk

   ПІДТРИМУЮ.Скільки можна цим пройдисвітам з церков віддавати землі.

 • Наталия Кушка

  Будуйте церкву де завгодно, але не на территорії “Хіміка”. Я пам’ятаю його з фонтанчиком у центрі, з великою дитячою площадкою, з тінистими алеями. От таким і треба парк відновлювати. Церкві там не місце!