× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Виконком міськради підтримав ідею створити парк “Хімік”: з мешканцями порадяться, яким він має бути

Сьогодні, 22 березня виконком міської ради підтримав проект рішення про створення міського парку “Хімік”. Тепер проект мають схвалити депутати міської ради під час чергової сесії.

Проектом рішення передбачається облаштування паркової зони на території площею 2,4га, що розташована в кварталі, обмеженому вулицями Некрасова, Академіка Янгеля, Батозькою та Героїв Крут.

Окрім того, КП “Інститут розвитку міст” має здійснити вивчення громадської думки мешканців щодо створення парку: розвитку його рекреаційних зон тощо.

“Після того, як рішення щодо вивчення громадської думки про потенційне створення парку “Хімік” схвалять депутати на сесії, ми плануємо для максимальної прозорості оприлюднити перелік заходів, який “Інститут розвитку міст” планує здійснити. Звісно, терміни “до 1 травня” досить стислі, але спробуємо зробити максимум з можливого.

Зараз ми радимось з громадськістю, яка переймається долею парку, як краще організувати цей процес, щоб він дійсно був об’єктивним та переконливим, а його результати дійсно дали розуміння, у чому полягає громадський інтерес щодо цієї території”, – прокоментувала Vежі подію директор КП “Інститут розвитку міст” Аліна Дяченко.

Зазначимо, що раніше розглядався варіант спорудити на цій території також церкви Української Православної Церкви Київського патріархату, проте тоді це питання зняли з розгляду сесії.

Таким міг бути майбутній парк у варіанті з церквою

Окрім того під час минулої сесії міський голова Сергій Моргунов висловив ідею, аби питання облаштування парку “Хімік” вирішувалося спільно з громадою, зокрема у формі проведення круглих столів, а також було би доречно провести відкритий конкурс за прикладом планів з реконструкції проспекту Коцюбинського:

– Давайте ми зробимо це спільно з громадою: вислухаємо думки мешканців, які там проживають, проведемо відповідні круглі столи, можливо проведемо конкурс за прикладом, як з проспектом Коцюбинського, і спільно вирішимо, яке має бути функціональне призначення цієї території, – запропонував міський голова.

Головне фото vlasno.info

Автор: Андрій Качор

Головний редактор Vежі

Поділитись публікацією

Інші новини

Вгору