Вийти сухим із футболу: де у Вінниці орендувати спортзали та скільки це коштує. ФОТО-ОГЛЯД

Із настанням холоду та через дощі перед спортсменами постає питання вибору локації для занять. VежА полегшила пошук спортивних залів у Вінниці зокрема для футболістів. Вашій увазі – огляд приміщень для гри у футбол, а подекуди також – у теніс та волейбол.

Одразу зауважимо, що переважна більшість залів використовується для занять вихованців тих чи інших спортивних шкіл, відтак «комерційна оренда» доступна у вечірній час.

Спортивний комплекс «НИВА» – футбол, художня гімнастика 

Де: вулиця Петра Запорожця, 5-а
Вартість оренди зали: 250 гривень/година
Доступно для оренди: щоденно з 19:00 до 23:00, пізніше – за окремою домовленістю
Розмір поля: 35х25 метрів
Зручності: роздягальня, душова, туалет
Контакти: 067 990 55 19, 096 472 68 70

Велика футбольна зала з високими стелями та великими вікнами часто використовується не тільки футболістами, а й художніми гімнастами. Саме на таке тренування потрапила VежА.

 

Школа художньої гімнастики «Еліт» саме готувалася до змагань. Як кажуть тренери юних гімнасток, зала доволі простора та світла й відтак користується популярністю серед представників усіх видів спорту, де потрібен простір.

  • Також ми використовуємо залу для оздоровчих груп для дітей з 13-ти років та груп початкової підготовки, бо ж у нас є школа «Прем’єр-Нива». У ній близько 250 дітей до 12 років безкоштовно навчаються грати у футбол, їх тренує десять тренерів, – розповів Олег Шикір, заступник директора з навчально-виховної частини.

Саме через те, що основну частину часу в залі займаються діти, орендувати приміщення можна тільки із 19 години до 23 години вечора. За попередньою домовленістю час можна продовжити.

У залі – кілька лавок, поверхня поля відносно нова. Освітлення у залі – достатнє. Також відвідувачам «Ниви» доступні роздягальні та душові, щоправда на момент зйомок до останніх журналістів не допустили – вони були зайняті згаданими вище гімнастами.

     

Територія комплексу чиста та охайна, поруч – стадіон, де зазвичай тренується вінницька футбольна команда «Нива-В». У «вітрині» комплексу можна побачити цілу низку кубків та нагород, здобутих футболістами.

 


Спортивний комплекс «Термінал» – футбол, теніс

Де: вул. 600-річчя, 17 (перехрестя із вулицею Порика, неподалік ТРЦ «Мегамолл»)
Розмір зали: 653,3 квадратних метри
Доступно для оренди: цілодобово. зала використовується для гри у футбол з 6:00 до 9:00 та з 17:00 до 6:00, для гри у теніс – з 9:00 до 17:00.
Вартість оренди зали: з 6:00 до 9:00 – 300 гривень/година, після 9:00 – 350 гривень/година.
Оренда інвентарю: так (футбольний м’яч – безкоштовно, ракетки та м’ячі для гри у теніс – за окремою домовленістю із тренером)
Зручності: окремо чоловічі та жіночі душові та роздягальні, туалет
Контакти: 093 005 07 94, тренер з тенісу (Геннадій Васильович) – 067 27 58 605

Охайна, чиста та доглянута футбольна зала розташована у мікрорайоні «Вишенька». Підлогу у залі щороку фарбують та оновлюють розмітку. Деякі команди приходять сюди грати вночі, зокрема і завдяки освітленню, яке найближчим часом адміністрація комплексу планує зробити ще більш потужним.

 

  • В основному наші постійні клієнти – ІТ-компанії та студенти. Взагалі корпоративний футбол – річ зараз дуже популярна, деякі компанії бронюють залу ще за місяць до гри, – говорить Юлія Соломяна, помічниця керівника комплексу.

На момент візиту журналістів у залі також грала команда вінницьких любителів футболу.

  

Окрім футболу, у «Терміналі» можна пограти в теніс – з 9:00 до 17:00. Курує цю секцію сам тренер, тож узгоджувати можливість оренди залу для гри, а також тренування потрібно із тренером. Вартість абонементу (для дитячих та дорослих груп) – 400 гривень, персональне тренування – близько 150 гривень (за індивідуальною домовленістю).

   

Поруч із футзалою є дві кімнати, де облаштовано жіночу та чоловічу роздягальні. У них – шафки, охайні душові кабіни, туалети, а зокрема з чоловічої роздягальні – прямий вихід до зали. А ще – цікаві пам’ятки для спортсменів.

    


Спортивний клуб «Нокаут» – футбол, теніс, волейбол

Де: вулиця Батозька, 2
Розмір зали: 35х18 метрів
Доступно для оренди: з 18:00 до 22:00
Вартість оренди зали: 500 гривень/година
Оренда інвентарю: так – безкоштовно
Зручності: роздягальні, душові, туалети, сауна
Контакти: 0432 507 780

Зала простора, охайна, чиста та світла. Розмір поля – стандартний, передбачений Федерацією футболу. Втім, залу постійно використовують для тренувань з художньої гімнастики. Окрім того, на поле нанесено розмітку для гри в теніс, а для любителів волейболу за потреби встановлюється спеціальна сітка. Також облаштовано глядацьку зону.

 

Також у вартість оренди входить безкоштовне користування спортивним інвентарем – ракетки, волейбольні, футбольні та тенісні м’ячі.

 

  • Окрім стандартних зручностей – роздягалень із шафками, душових та туалету – нашим гостям ми пропонуємо сауну. Вартість перебування у ній – 250 гривень за годину, для постійних клієнтів робимо знижки, – говорить керуючий клубу Сергій Олексійович.

   

На території клубу облаштовано окремі зали, де відбуваються тренування для дітей та дорослих з боксу, кікбоксингу, ММА (змішаних бойових мистецтв), дзюдо, самби.


Міський палац мистецтв «Зоря» – футбол

Де: вулиця Замостянська, 2
Розмір зали: 23,5х14,5 метрів
Доступно для оренди: із середини робочого дня та до 22:00, але точний графік можна отримати тільки в телефонному режимі
Вартість оренди зали: 220 гривень/півтори години
Контакти: (0432) 27-66-84, 27-87-34

Ще одна велика, чиста та охайна зала розташована на другому поверсі міського палацу мистецтв. Окрім футболу, в «Зорі» доступна ціла низка спортивних секцій та гуртків для дітей, молоді та дорослих.

 

Що стосується футбольної зали, то тут нещодавно завершився капітальний ремонт, відтак приміщення – у дуже гарному стані. Зокрема оновлено систему вентиляції, встановлено енергоощадні потужні ліхтарі, підлога наново пофарбована, на поле нанесено розмітку. Взимку зала опалюється.

  

  • Цю залу наразі орендує одразу три спортивні школи: дві футбольні, та ще одна – асоціація з тхеквандо, – говорить Алла Миколаївна. – Також до нас звертаються громадські організації. Тож і великим компаніям у нас комфортно.

Щоправда, зручності для спортсменів у МПМ «Зоря» не передбачені – роздягалень та душових немає. Речі можна залишати безпосередньо у залі – на лавках. Туалети та гардероб розташовані на першому поверсі.

 

Зауважимо, саме у цьому закладі постійно відбуваються різноманітні культурні події, ігри КВН, кастинги тощо. Загалом за 20 років палац мистецтв «Зоря» брав участь та був організатором близько 4 тисяч заходів.


Спортивний комплекс «Колос» – міні-футбол, атлетика, теніс

Де: вулиця Генерала Арабея, 3
Розмір зали: для корти по 21х35 метрів
Доступно для оренди: 19:00 – 22:00
Вартість оренди корту: 200 гривень/півтори години (взимку ціна змінюється)
Оренда інвентарю: ні
Зручності: душова, роздягальня, туалети
Контакти: 67-44-16

У залі часто відбуваються міські, обласні та всеукраїнські змагання з міні-футболу, різноманітних бойових мистецтв, легкої та важкої атлетики, тенісу тощо. «Екскурсію» залою нам влаштував Ігор Демчук, заступник директора відділу з адміністративної роботи.

 

Загалом територія комплексу чиста та охайна. Саме ця локація відома тим, що тут розташовано єдиний легкоатлетичний манеж у області, який і виконує роль поля для гри у міні-футбол.

 

Освітлення в залі достатнє – поступово старі ліхтарі замінюють на енергоефективні та сучасні. Поруч із манежем – «шведська стінка». У приміщенні окремо є гардероб, роздягальня та велика душова – також охайні.

  

Втім зала через недостатнє фінансування – не в найкращому стані: подекуди гумове покриття протерте до бетону. Для гри одне велике поле ділять за допомогою сітки на дві частини – кожна з них і використовується для міні-футболу.

Ця спортивна школа відома своїми вихованцями – чемпіонами різних рівнів, в тому числі – й світовими. Серед них – Джойс Коба, про яку VежА писала раніше.

  

Автор: Юлія Плахтій

Журналіст

Поділитись публікацією
Вгору