× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

“Вийди за мене!”: у Вінниці запрошують на марш за права тварин

Цьогоріч Вінниця долучається до масштабного всеукраїнського маршу за права тварин.

30 вересня о 12:00 на площі Європейській стартуватиме марш за права тварин. Водночас дана акція, головними організаторами якої є спільнота UAnimals, відбудеться у декількох містах країни.

«Самі стрибайте у свій вогонь!»: у Вінниці відбувся протест проти цирку з тваринами. ФОТО

У Вінниці марш організовує активістка Вікторія Довгань. Саме ця дівчина подала петицію про заборону пересувних цирків з тваринами у Вінниці, а сьогодні, 23 серпня, на сесії міської ради було прийняте рішення щодо обмеження їхньої діяльності у місті.

 

Вікторія розповідає, що не знає чому останні декілька років у місті не проводилися подібні марші:

– Можливо волонтери просто опустили руки і не могли зібратись разом для організованої сили. Я планую змінити це і у нас вже виходить, як показують результати в боротьбі з цирками.

На думку Вікторії ці марши потрібні для того, щоб нагадати людям, що «наші брати менші теж живі, мають почуття, право на життя та захист, і вони не шуби, їжа чи об’єкти для знущань»:

– Ці марші можуть дати місту усвідомлених громадян та підняти загальний рівень розвитку Вінниці, позаяк етична освіченість громадян – це справді важлива тема. Основний месседж – тварини теж мають права: вони живі, вони не їжа та одяг і ми повинні їх захистити.

У Вінниці акцію також підтримує «Чорний Комітет». Організатори вважають, що подібними маршами можна врятувати тварин від болю та страждань.

 

Автор: Марина Однорог

Поділитись публікацією

Інші новини

Вгору