Вибухи на складах у Калинівці припинилися – Міноборони

Міноборони повідомляє про припинення детонації на складах у Калинівці, а МВС – про патрулювання території. ДСНС робить подворовий обхід та вилучає вибухонебезпечні предмети.

За повідомленням Оперативного штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації у Калинівці, починаючи з 19.00 на військовому арсеналі Озброєння Збройних Сил України не пролунало жодного вибуху. Поодинокі осередки вогню, що періодично виникають на території об’єкту одразу гасяться пожежними танками. Водночас, заходи з ліквідації наслідків події тривають, ведеться знешкодження вибухонебезпечних предметів, працюють групи розмінування. Понад 700 військовослужбовців Збройних Сил України залучені до ліквідації наслідків цієї події.

Як повідомляє МВС України, поліцейські спільно з військовослужбовцями Національної гвардії цілодобово нестимуть службу із забезпечення порядку та безпеки людей у м. Калинівка та прилеглих населених пунктах, де була проведена евакуація населення через вибухи на військових складах.

Зараз ситуація повністю контрольована правоохоронцями. На території населених пунктів, які поки залишаються небезпечними для перебування людей, патрулюють близько 300 поліцейських та 100 нацгвардійців. Вони здійснюють огляд домоволодінь місцевих мешканців, яких раніше евакуювали із небезпечної зони. Триває робота правоохоронців на 49 блокпостах на території Вінниччини. З допомогою цих блокпостів забезпечується перекриття в’їздів в зону небезпеки.

Станом на 18.00 до поліції надійшла інформація про пошкодження 9 будівель внаслідок влучення снарядів. Жодної інформації про факти мародерства чи грубого порушення правопорядку на даний час не зафіксовано.

ДСНС інформує, що станом на 21:00 авіацією ДСНС здійснено 16 скидів води на осередки пожежі, де знижена небезпека. Піротехніками ДСНС (17 розрахунків, 84 чол. та 32 од. тех.) спільно з представниками Нацполіції здійснюється подворовий обхід та виконуються заявки від населення щодо вилучення виявлених вибухонебезпечних предметів. Виконано 38 заявок із 65.

Автор: Тетяна Панкратьєва

Поділитись публікацією
Вгору