Вулицю Пирогова капітально відремонтують за 27 мільйонів

Ремонтники оновлять асфальтне покриття, бордюри та дорожню розмітку. На всі роботи матимуть лише місяць часу. 

Вчора, 20 березня, на сайті публічних закупівель з’явився тендер на капітальний ремонт дороги по вул. Пирогова (на відрізку від площі Гагаріна до вул. Дачної). Замовником робіт зазначено департамент комунального господарства та благоустрою Вінницької міської ради. На ремонт готові виділити щонайбільше 27 710 332 гривень.

Як йдеться у тендерній документації, роботи передбачають ремонт бордюрів, оновлення асфальтобетонного покриття. Також відремонтують окремі ділянки цегляних горловин оглядових каналізаційних колодязів та замінять люки. По завершенню капітальних ремонтних робіт, подбають про нанесення відповідної дорожньої розмітки. При чому роботи будуть проводити на однiй половинi проїзної частини при систематичному русi транспорту на другiй.

Згідно із документацією, зазначену частину вулиці Пирогова мають капітально відремонтувати у період з 23 квітня до 20 травня поточного року.

Наразі ще приймають тендерні пропозиції, лише 6 квітня розпочнеться відкритий аукціон, за результатом якого визначать виконавця робіт.

Зазначимо також, що аналогічний тендер було оголошено ще у жовтні минулого року. Тоді очікувана вартість робіт складала 18 мільйонів 267 тисяч 965 гривень. Втім, тоді знайти виконавця робіт не вдалося. Цьогорічна сума коштів, які готові виділити на роботи – є більшою на майже 10 мільйонів гривень.

Як пояснила спеціалістка Департаменту комунального господарства та благоустрою Світлана Чумак, причиною цьому є те, що для подання нового тендерного оголошення були здійснені перерахунки. Відтак через зміни розмірів заробітної плати та вартості витратних матеріалів і зросла очікувана вартість робіт.

Головне фото – “Кордон”

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору