Вулиця Барів або нічне життя Мармарісу

Вулиця барів Мармарісу, або Бар-стріт – одне з найпопулярніших місць курорту. Саме тут б’ється серце міста і тут знаходиться центр нічних розваг Мармарісу.

Вулиця барів знаходиться паралельно набережній і тягнеться від порту “Нетсель Маріна” до фортеці султана Сулеймана, збудованої ще у 1522 році.

В кінці травня сюди з’їзжаються екіпажі та капітани, щоб обрати яхти і кораблі, на яких вони будуть возити туристів по всім куточкам Середиземномор’я: Італії, Туреччині і Греції. Тут проводять The International Yacht Festival – міжнародний парусний фестиваль. Він проходить в середині травня, а в кінці жовтня проводяться The International Marmaris Yacht Races – міжнародні парусні перегони.

Загалом, морський порт “Нетсель Маріна” нараховує близько 3400 зареєстрованих яхт, 640 з яких належать іноземним власникам. Пристань в будь яку погоду дає притулок 750 яхтам.

Поруч із портом розташований квартал із магазинами, де можна придбати одяг, сувеніри, випити кави чи перекусити. Тут навіть є найвідоміша у світі мережа кав’ярень “Starbucks”, в оригінальності якої я не впевнений, беручи до уваги наявність копій цього бренду навіть у Вінниці.

Трохи далі, за ресторанами, які виходять на порт розташовується вулиця барів. В світлу пору доби це місце є звичайним торговим кварталом, але з приходом темряви, вулиця заповюється натовпами туристів з усього світу і перетвоюється на коктейль музики, танців і світла.

Більшість розважальних закладів славляться відсутністю плати за вхід. Нічні клуби не закриваються до самого світанку, найпопулярніші з них – Crazy Daisy, Areena, Back Street, High End. З музики тут можна почути поп, техно, хаус, R&B і навіть рок. В одному з клубів можна побачити басейн під відкритим небом. Також тут проводять різні шоу програми та пінні вечірки, але якщо ви вирішили зайти в клуб “СССР”, то нічому не дивуйтесь.

Ціни на алколольні напої тут досить великі, від 5 до 12 доларів. В деяких закладах перший коктейль безкоштовний. Вздовж свієї вулиці, біля кожного клубу стоять так звані “промоутери”, які закликають завітати до конкретного закладу. Тут доволі шумно. З вулиці, музичні жанри різних клубів перебивають один одного і змішуються в “кашу”. Пік гулянь відбувається з 12 до 1 ночі.

Кафе і закусочні теж працюють до ранку.

Особисто мені такий вид відпочинку не сподобався, тому я вирішив прогулятися пішки 4 кілометри до свого готелю. Що цікаво, вночі працює доволі багато сувенірних магазинів на головній вулиці міста.

Колеги, які залишились відпочивати в клубі кажуть, що я не багато втратив, але хоча б один раз відвідати вулицю барів таки варто.

Автор: Андрій Завертаний

Поділитись публікацією
Вгору