Втекти від зради на війну: у Вінниці відбулася прем’єра нової військової драми «Тримай біля серця». ФОТОРЕПОРТАЖ

Учора, 12 жовтня, у вінницькому ТЦ “МИР” відбулася прем’єра стрічки українського режисера Валерія Шалиги «Тримай біля серця», яку минулого року знімали у нашому місті.

На подію, окрім режисера та акторської групи, завітало чимало гостей: військових, волонтерів, акторів та місцевих чиновників.

Як зазначив Валерій Шалига, українські захисники, котрі наразі перебувають на передовій, також просили зробити можливим показ стрічки на фронті. Поки це питання лишається відкритим, втім саме вінницькі глядачі змогли побачити повнометражний художній фільм про війну на Донбасі першими.

 

Фільм заснований на реальних подіях, його знімали лише 32 дні. У стрічці йдеться про патріотизм, любов, зраду, втрати та водночас про дружбу та вічні цінності. Консультантами фільму, до речі, були вінничани, які брали участь в обороні Донецького аеропорту.

Головні ролі в стрічці грають актори київських театрів Лілія Нагорна й Ігор Волков. У зйомках задіяні і вінницькі актори Анатолій Вольський, Таїсія Славінська.

Фільм складається з двох серій по 1 годині 15 хвилин: у першій частині стрічки розповідають про складну життєву ситуацію головного героя, якому зраджує дружина, у другій – про його шлях на війні та полон у сепаратистів.

Як розповів Сергій Крижанівський – представник військової частини 3028, на території якої частково відбувалися зйомки фільму, акторський склад він вважає надзвичайно потужним.

  • Причому ми не тільки дивилися, як знімається кіно, а й самі взяли участь у зйомках, – говорить пан Сергій. – Я особисто виконував роль і пишаюсь цим. Я вважаю, що таке кіно просто життєво важливе для українців, адже демонструє важкі для розуміння події, про які треба говорити. Люди, а особливо молодь, має бачити ситуацію не тільки по телевізору в новинах.

 

Під час показу в кінотеатрі майже на годину зникло світло, відтак режисер просто посеред заходу вийшов до глядачів та спілкувався із ними, а після цього присутній у залі музикант змінив його, загравши на гітарі.

Точної дати, коли відбудеться національна прем’єра стрічки, знімальна група поки не називає, однак відбудеться вона вже після показів “Тримай біля серця” для бійців на фронті.

Фото Андрія Завертаного

               

Автор: Юлія Плахтій

Журналіст

Поділитись публікацією
Вгору