Врятувати серце: вінничани організовують благодійний вечір для підтримки Дар’ї Паламарчук

Еко-активістка, модель та організаторка Всеукраїнського фестивалю екологічної свідомості Дар’я Паламарчук потребує дороговартісної операції на серці. З метою допомогти дівчині її друзі організовують благодійний вечір.

Дар’я Паламарчук вже не перший місяць продовжує боротися з діагнозом «перикардит, міксома (пухлина серця)». У листопаді 2017 року друзі активістки вже влаштовували благодійний вечір та збір коштів на операцію. Тепер дівчині потрібно зробити нову операцію, яка у клініці Амосова коштує майже 89 000 гривень.

  • Наразі на лікування йде майже 1000 гривень на день. Після завершення буде додаткове обстеження, що визначить перспективи щодо операції з видалення пухлини, – розповідає Vежі Дар’я.

Саме із ціллю зібрати кошти на лікування 31 липня о 18.00 у Хаб Вінниця (Пушкіна, 11) друзі дівчини влаштовують благодійний вечір “У ритмі серця”.

У програмі вечора будуть поетичні читання Дар’ї Паламарчук, Леоніда Борозенцева, Ольги Даніловської, Руслани Мельничук, Марини та Альони Кордонець, Жанни Следзевської, Тетяни Скомаровської, Аліси Роджерс та інших, музичні та вокальні номери, танцювальні виступи і благодійний аукціон, на якому будуть представлені картини, набори натуральної косметики, сертифікати на різні послуги, вироби ручної роботи тощо.

Вхід на вечір – 150 гривень.
Усі зібрані кошти підуть на лікування.

Фото з особистої сторінки Дар’ї Паламарчук у фб

 

 

Автор: Марина Однорог

Поділитись публікацією
Вгору