Врятувати «Планету»: вінничани збирають підписи, аби влада підтримала притулок для тварин

Притулок для тварин «Планета» потребує фінансової допомоги. Зокрема для створення належних умов утримання та харчування тварин, організації потрібне фінансування з міського бюджету.

Так вважає автор відповідної петиції, який підписався як «Національні дружини». Зокрема у зверненні йдеться про те, що притулок на Сабарівському шосе наразі утримується за рахунок небайдужих громадян.

«На весь притулок декілька працівників, що доглядають за тваринами. В притулку близько 600-та собак. Прошу винести на розгляд дане питання» – зазначено у зверненні.

Станом на сьогодні петиція набрала 46 підписи із 350 необхідних. Підтримати петицію можна буде ще протягом 11 днів – до 16 листопада.

Нагадаємо, цьогоріч у Вінниці планують здати в експлуатацію новий муніципальний притулок для тварин. Окрім вольєрів, на території також будуть дві ветеринарні клініки, готель та навіть перукарня для тварин. Наразі притулок «Планета» отримує допомогу із бюджету на стерилізацію тварин.

Читайте також: “Все включено” для хвостатих: у Вінниці до кінця року з’явиться новий притулок для тварин

Керівниця закладу Тетяна Постановська розповідає, що наразі кількість собак вдвоє перевищує ліміт і щодня на догляд, ліки та харчування витрачають до двох тисяч гривень, а то й більше. Тетяна визнає, що міська влада дійсно виділяє кошти на стерилізацію тварин, однак за подальшу долю тварин відповідають волонтери.

Автор: Юлія Плахтій

Журналіст

Поділитись публікацією
Вгору