× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Вперше на Вінниччині людина з інвалідністю стала держслужбовицею

Першою на Вінниччині людиною з інвалідністю, яка пішла на державну службу стала Ольга Скульська. Вчора вона прийняла присягу державного службовця.

Як повідомляється на сайті Вінницької ОДА, Ольга Скульська тепер працюватиме головним спеціалістом відділу електронного документообігу управління молодіжної політики та електронного урядування Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації.

Ми зробили департамент доступним для людей з інвалідністю не тільки архітектурно. Нещодавно у конкурсі на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу електронного документообігу перемогла людина, яка пересувається на візку. Сьогодні Ольга Скульська прийняла присягу державного службовця. Я закликаю інші органи влади працевлаштовувати у себе людей з інвалідністю, – зазначали директорка департаменту Наталя Заболотна.

Водночас Центр комплексної реабілітація для осіб з інвалідністю “Поділля” завершив перевірку на практиці нової для України послуги. Йдеться про соціальний супровід людей з інвалідністю при працевлаштуванні та на новому робочому місці. Протягом останніх півтора року Центром було працевлаштовано 56 осіб з інвалідністю, 48 з них продовжують працювати. Для частини з них послугу соціального супроводу надавали протягом семи місяців після працевлаштування.  

Читайте також: Відчути себе незрячим: вінницькі студенти перевірили місто на доступність для людей з інвалідністю. ФОТОРЕПОРТАЖ

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору