× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Вперед і вгору: у Вінниці відбудеться другий етап велогонки “UP!”

Організатори попереджають, що це не звичайна «покатушка» і навантаження досить великі, адже із 800 метрів траси лише 150 метрів рівної дороги, все решта – гірка.

Гонка «UP!» – це гонка вгору на велосипеді з окремим груповим стартом (від двох до чотирьох осіб в одному заїзді, залежно від кількості зареєстрованих учасників).

Перший етап цієї гонки у Вінниці був у червні, наступний відбудеться вже цієї неділі. Стартуватимуть учасники змагання з вулиці Дмитра Марковича вранці 19 серпня. Реєстрація розпочнеться о 8.30.

За словами організаторів, змагання влаштовуються з метою пропаганди здорового способу життя, популяризації активного сімейного відпочинку, розвитку велоспорту, щоб поєднати велосипедистів різних напрямків в одному змаганні, а також, аби мотивувати кожного учасника до підвищення власних спортивних навичок.

Як повідомили організатори, група небайдужих велосипедистів під умовною назвою #дарагая_редакція за підтримки Вінницької міської ради і веломагазинів міста, перегони відбуваються за визначеним GPS-маршрутом у вигляді треку у Strava, попередньо викладеному на сторінці івенту.

Категорії учасників згідно типів велосипедів:

  1. Шосе
  2. МТБ
  3. Роллери

Заліки по категоріям:

“Горобці” – рядові учасники чоловічої статі, для яких любительський велоспорт більше хобі, ніж основна фізична активність

“Соколи” – досвідчені учасники чоловічої статі, що стабільно демонструють високі показники

“Сичі” – рядові учасники чоловічої статі віком 30 і більше років. Дані учасники також можуть реєструватись в категорію “Соколи”.

“Горлиці” – жінки та дівчата.

Для участі потрібно зареєструватися на ресурсі cm.vn.ua.

Участь у змаганнях можуть взяти виключно особи з досвідом пересування на велосипеді, та/або з досвідом участі у велоперегонах. Також зазначено, що учасниками можуть бути особи віком від 18 років з будь-яким справним велосипедом та шоломом.

Не допускаються до старту учасники не електровелосипедах, учасники без шоломів, у стані алкогольного чи наркотичного сп′яніння. Рекомендація організаторів – страховий поліс.

– Новачки також можуть долучатись, але головне розуміти, що це не звичайна покатушка і на 800 метрах траси навантаження колосальні: усього 150 метрів відносно рівної дороги, далі лишень гірка, – розповідає  Vежі один із організаторів Олександр Царевський.

У положенні змагань організатори зазначають, що кожен зареєстрований учасник при реєстрації підписує розписку про відповідальність (що учасник відповідає за стан свого здоров’я, технічний стан свого велосипеду і усвідомлює потенційні ризики та небезпеки, які можуть виникнути під час змагань і лише він несе за них відповідальність).

 Порядок проходження дистанції

Кожен учасник повинен розмістити на кермі велосипеда стартовий номер, отриманий при підтвердженні реєстрації. Маршрути будуть розмічені. Буде забезпечена максимально можлива безпека проходження дистанції велосипедистами.

Старт відбіркових заїздів є груповим, всі учасники стартують заїздами (від 2 до 4 осіб) окремо по категоріях і заліках. Кількість осіб в заїздах та кількість заїздів формується в залежності від кількості учасників та за рішенням головного судді. Відбираються у півфінал по одному учаснику з заїзду, у випадку якщо півфінал складається з одного заїзду (до 10 осіб) півфінал автоматично буде вважатися фіналом. У випадку, якщо заїздів два і більше учасники з півфіналу відбираються до фіналу по 3 учасники з кожного заїзду з кращим результатом.

Шикування в стартовому коридорі відбувається по категоріям та заїздам, які формує суддя на старті. Першими стартують відбіркові заїзди категорії «Шосе», за ними стартують відбіркові заїзди «МТБ» і “Роллери”. Далі – півфінали «Шосе», півфінали «МТБ». і “Роллери”(за потреби)
Останні заїзди – Фінал «Шоссе», Фінал «МТБ». Фінал “роллери” (за потреби).

Розклад змагань

8:30 – відкриття реєстрації
9:00 – предстартовий брифінг, визначення порядку старту
9:20 – старт категорії “Шосе” по заліках (порядок старту по заліках оголошується на предстартовому брифінгу)
Орієнтовно 10:00 – 10:20 (не раніше, ніж через 20 хвилин після завершення заїздів категорії Шосе) – старт категорії “МТБ” по заліках (порядок старту по заліках оголошується на предстартовому брифінгу)
Орієнтовно 11:00 (не раніше, ніж через 20 хвилин після завершення заїздів категорії “МТБ” ) – старт фінальних заїздів
Орієнтовно 11:40 (не раніше, ніж через 20 хвилин після завершення заїздів категорії “МТБ”) – старт категорії “Роллери”
Нагородження переможців – за 20 – 30 хвилин після закриття фінішу

Позаяк, гонка «фанова» і участь коштує символічних 20 гривень, то переможці по завершенню отримають дипломи, а всі учасники будуть забезпечені водою.

Читайте також: На велосипедах та у вишиванках: у Вінниці влаштують велопарад із нагоди Дня Незалежності 

Автор: Марина Однорог

Поділитись публікацією
Вгору